Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

A poljaci mogu u Grcku,nije strasno sto imaju vise zarazenih od nas.I sad ja treba da krivim drzavu za ovakvu propast a ne EU koja nam je udarila rampu kao sankcije 90tih..Valjda je ovaj "srpski virus"stetniji za gradjane EU od poljskog..Vecito mi najgori,vecito...

  • -1 4
Link to comment
18 minutes ago, Niveamen said:

A poljaci mogu u Grcku,nije strasno sto imaju vise zarazenih od nas.

 

drive off 50 cent GIF

 

 

Grci funjarice ne veruju u covid.rs statse, iako ih i 1 worldometer priznaje kao relevantne.

Link to comment
33 minutes ago, Niveamen said:

Vecito mi najgori,vecito...

to svakako jesmo. mozda manje da krivis grke a vise goveda kojima je toliko zapelo da odu u grcku na more da su kupovali testove po benzinskim pumpama i isli zarazeni.  

Edited by Joe D
  • +1 4
Link to comment
Ovo se sada na dosadasnji nacin tesko moze smanjiti. Preveliki je broj da bi se ispratilo i smanjilo tako da imamo 2 opcije:
1. Zadrzimo postojece restrikcije uz totalno zatvaranje skola. U narednih 2 mjeseca imacemo 500-1000 zarazenih na dan i 10-20 umrlih.
2. Uvedemo totalno zatvaranje i za mjesec dana mozemo da se polako otvaramo. Kostace nas 100bn vise nego prva opcija ali spasice oko 1000 zivota.
 

[mention]Caligula [/mention] Sve se slažem. Ali kako bi izabrao izmedju ove dve opcije? Moj komentar je bio da meni ne deluje kao da je to jasna tj. laka odluka. Totalno zatvaranje spašava živote od kovida ali koje su negativne implikacije i tih izgubljenih 100bn i druge?
Link to comment
A ovo je stvarno... Virus izmedju ostalog napada tkivo organa za varenje kad se proguta :frust:

Potpuno strašno. Kao, utešno je što govore, i tako se čini, da “that’s not the main way the virus spreads”. Ali, evo, komšinica mi je ostavila neko povrće iz bašte na stepenicama, ja moram da mu pristupim po korona protokolu. ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...