Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

5 minutes ago, Bogotac said:

Zatvorice i nasi moroni u ponedeljak.

mada je vucic izgleda na granici da potpuno dekompenzuje. mozda i nastavnike i decu potera pod oruzanom pratnjom u skolu.

Link to comment

U Madjarskoj je juce ujutro (petak, 8:00), Orban objavio da se skole nece zatvarati, zato sto deca nisu rizicna grupa. I zato, sto bi u tom slucaju zaposleni u skolama morali da budu poslati na prinudni odmor (za koji je naglasio da je neplacen).

 

Eh, ali mu se tada dogodila

gradjanska neposlusnost - u mnogim skolama se nije pojavilo vise od polovine dece.

 

Uvece, u 21:15, je izjavio da se skole zatvaraju od ponedeljka.

 

Naravno, drzavni mediji su ceo dan przili o tome kako se u skolu mora ici i da bi u suprotnom ekonomija pretrpela ogromnu stetu. I za sve to su okrivili opoziciju, koja je trazila zatvaranje.

Link to comment
Quote

 

 


У Републици Србији је до 8 часова 14. марта 2020. године регистрован укупно 41 потврђен случај COVID 19.

 

Од последњег извештаја до 8 часова, 14.03.2020. године тестирани су узорци 17 особа од којих je 6 позитивних и 11 негативних на нови корона вирус
 

 

 

41 na sveukupno urađenih  256 testova

Edited by Svarog
Link to comment
10 minutes ago, Aleksija said:

mada je vucic izgleda na granici da potpuno dekompenzuje. mozda i nastavnike i decu potera pod oruzanom pratnjom u skolu.

Nece imati kome da predaju u skoli nastavnici,komsinica radi kao uciteljica u osnovnoj skoli,od 34 ucenika u petak joj bilo 9 na casovima.

Link to comment

Naravno,inace mi komsinica kaze da moroni iz minisarstva prete i vrse pritisak na skole,direktore da ne zatvaraju skole,iako su vec sada poluprazne,pa tako i sami direktori zovu roditelje i prete sankcijama za decu koja ne dolaze u skolu.Pakao.

Link to comment

Orban je sinoc objavio i stanje inventara: 

"The Prime Minister gave a quick overview of Hungary's stocks of protective gear and medical equipment: The country has 2000 breathing machines, 2000 anaesthetic machines, 22 million pairs of gloves and 1.2 million masks. "

Link to comment
17 minutes ago, Bogotac said:

Nece imati kome da predaju u skoli nastavnici,komsinica radi kao uciteljica u osnovnoj skoli,od 34 ucenika u petak joj bilo 9 na casovima.

ne uzdam se ja u to sasvim.

Link to comment

Ja i dalje nisam konačno odlučio da li da vodim klinca na neko takmičenje u recitovanju.
Hanuma mi trenutno skače po ganglijama da ne ludujem i ne paničim, a meni se taaaako paniči [emoji45]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Od 40 do 4000 kratak je put - 2-3 nedelje kaze Spanija. Neka sedi kuci ko god moze da se uspori ovo bar malo

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...