Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

4 minutes ago, Joe D said:

zato je i hteo da krepa, verovatno je vec imao virus kad je trcao te maratone.

+ je odbio da ostane u bolnici i vratio se posle par dana sa jakom upalom pluća, tako da je sam tome doprineo

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

On dva u kratkom roku..

 

Sta mislis, da li bi nas dvojica mogli da sastavimo makar jedan, zajednicki..svako po 20 km :)

 

Vrlo teško, ali nije u tome stvar, nego u činjenici da mu je imunitet bio dosta oslabljen od toliko fizičkog napora

Link to comment

Cek, kako kaze, dakle.. zaista mozes imati virus, i saditi okolo-naokolo, a da tebi nista ne bude uopste.. i "ozdravis" bez simptoma? o.O
Odgledao sam trecunu klipa, nastaljvljam dalje

Link to comment
20 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Neko je kačio tabelu sa smrtnošću po životnom dobu?

ovo je verovatno ta grafika na koju mislis, to se najvise seruje; to je samo na nivou kine

5e583c47fee23d4cf4755b27?width=700&forma

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Meni u jednoj apoteci radnica rekla,ako zelim masku sa filterom,1000 dinara,ceka se 4-5 dana,stavice me na spisak.:violin:

 

150 din je cena kada nije ovakvo stanje.

Link to comment
9 minutes ago, gone fishing said:

+ je odbio da ostane u bolnici i vratio se posle par dana sa jakom upalom pluća, tako da je sam tome doprineo

Danas su se ukljucivali u bolnicu u Bergamu gde je trenutno najgore. Kazu ima na intenzivnoj u kriticnoj situaciji I ljudi od 30 i 40 godina bez drugih patologija.

Link to comment
21 minutes ago, SNARC said:

 

On dva u kratkom roku..

 

Sta mislis, da li bi nas dvojica mogli da sastavimo makar jedan, zajednicki..svako po 20 km :)

 

Sportista ce lakse dobiti bilo koji grip nego neko ko nije sportista.

Link to comment

Ćerka u 8. beogradskoj, pustili ih posle 4. časa kućama, popodnevnoj smeni javili da ne dolazi, trećak iz prve smene dal' zaražen, dal' član porodice nekog sa potvrđenim virusom.

 

ed: +1 za Dragoslavića

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...