Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

danas u Maksiju kasirka naglas komentariše otprilike jedinu ženu koja je nosila masku u celoj prodavnici "šta ova izvodi, ko neki indijanac, ja imam rodbine po Italiji kažu nije to ništa". nije mi bilo dobro.

po gradu isto niko ne nosi masku. Corona Tough Guy još uvek dominira scenom

Link to comment

Još bolje je što piše da su svuda po apotekama pokupovane maske, čim ih dobiju odmah se razgrabe, a ne možeš nikog videti na ulici s maskom... Jel ih štekaju ili šta?

Link to comment
3 minutes ago, Time Crisis said:

Još bolje je što piše da su svuda po apotekama pokupovane maske, čim ih dobiju odmah se razgrabe, a ne možeš nikog videti na ulici s maskom... Jel ih štekaju ili šta?

 

Valjaju

Link to comment

vazno je primetiti da u fantasticnom, iscrpnom i nadasve uverljivom izvestaju nase strucnjakinje iz italije (m&ž video), nema ni reči o trijaži i kolapsu zdravstva

Link to comment
1 minute ago, Braća Strugacki said:

e to mi stalno pada na pamet ovih dana, kako li je trudnicama

 

One ce u karantin. Porodilista su vec duze u karantinu. Morace sve bolnice pod karantin.

Bice haos u zdravstvu.

Link to comment
15 minutes ago, ragasto said:

Jedan od većih habova, divno. Zna li neko na šta liče Cirih, Amsterdam, Frankfurt...?


U Frankfurtu jos vlada prilicna kurcobolja. Žena mi je danas zbog posla bila u Berlinu i iznenadila se praznim gradom, svešću o nerukovanju, natpisima. U Frankfurtu joj se šefica vratila sa skijanja i ronca danima kako ljudi paniče samo. :frust:

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Pa i ti kojima ih uvaljaju ih ne nose, bukvalno sam jednog čoveka video s maskom zadnjih desetak dana

 

Cekaju pravu cenu.

Elem, ja sam u mom malom mistu poceo da nosim rukavice pre par dana a od skoro i masku kada ulazim u zatvoren prostor.

Prvo su smejali, danas se manje smeju.

Ah, nema veze, uskoro ce vanredno stanje.

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Pa i ti kojima ih uvaljaju ih ne nose, bukvalno sam jednog čoveka video s maskom zadnjih desetak dana

 

verovatno je još uvek u toku prvobitna akumulacija, kupuju preprodavci. ali pitanje je kome će posle da ih prodaju. ponosan je ovo narod, koji je preživeo bombardovanje i pomračenje sunca, sramota je da se nosi maska

Link to comment

Pre oko 3h u Rodicu na NBG, bila neka trudnica sa maskom preko lica...jedina u polupraznom Rodicu. Inace ima svega, a ljudi kupuju gluposti  i prave zalihe.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Braća Strugacki said:

e to mi stalno pada na pamet ovih dana, kako li je trudnicama

Meni juce jedan od onih par najsretnijih dana u zivotu, cula da cu biti tetka drugi put. Sad,uz to ide i veci strah   zato maloj ne daju da ide u skolu..

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...