Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Zasto nisam iznenadjen.
Zbog nas je i WHO reagovala, ali ne vredi ... jbg
 
Our greatest concern is the potential for the virus to spread to countries with weaker health systems, and which are ill-prepared to deal with it. 
Link to comment

mislim da su na aerodromu na stepenicama pre pasoške ili na stepenicama prema prtljagu instalisali onu termokameru što hvata da li neko ima povišenu temperaturu.

bio ministar reklamirao kako smo odlični sa time

Edited by Ravanelli
Link to comment

2/3 do sada potvrđenih inficiranih je u toj provinciji gde je sve i počelo, ali zato je tamo zabeleženo 97% smrtnih slučajeva, 350 od 362...

Edited by gone fishing
Link to comment

Imamo mi infektolosko, koliko sam shvatio Lonchar licno to hendluje.

 

infektivna-beograd.jpg

 

Zamisljam ga™ u crnoj odezdi sa kukuljicom kako seta rushevnim hodnicima, kosa mu u ruci. Facu ne mora da sminka, to e to

 

btw. Japan i Indija 0 zarazenih?

 

edit: Indija 2, Japan 20

Edited by Caligula
Link to comment
4 hours ago, barrcode said:

Juče se nekako neki poznanik vratio iz Šangaja. Šokiran, jer ga na BEG niko nije ni pogledao, ni pitao odakle dolazi, niti uzeo temperaturu.

 

nije problem vratiti se iz sangaja. sangaj - moskva letovi funkcionisu bez problema, dalje do bgd. verovatno je slicno i preko istanbula, beca i sl

u moskvu slecu iz pekinga, sangaja, guangzhou i HK na isti terminal (sheremetevo F).  ima zona karantina, urade test na koronu i ako si ok prolazis u grad. 

 

kod mene mere temperature na ulazu u zgradu. na ulici 95% u maskama, u supermarketima 100%. svima dosadilo da sede kuci, ali vecina je discplinovana i ne mrda nigde osim u nabavku. ja danas hteo da odem u obliznji bar na prilicno vazan sastanak, ali posle zenine lekcije resio sam ipak da zavrsim telefonom to sto sam imao.

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, banecare1 said:

 

nije problem vratiti se iz sangaja. sangaj - moskva letovi funkcionisu bez problema, dalje do bgd. verovatno je slicno i preko istanbula, beca i sl

u moskvu slecu iz pekinga, sangaja, guangzhou i HK na isti terminal (sheremetevo F).  ima zona karantina, urade test na koronu i ako si ok prolazis u grad. 

 

kod mene mere temperature na ulazu u zgradu. na ulici 95% u maskama, u supermarketima 100%. svima dosadilo da sede kuci, ali vecina je discplinovana i ne mrda nigde osim u nabavku. ja danas hteo da odem u obliznji bar na prilicno vazan sastanak, ali posle zenine lekcije resio sam ipak da zavrsim telefonom to sto sam imao.

 

 

 

 

kinez ... slusaj zenu i neces pogresiti :)

Link to comment
18 hours ago, Caligula said:

Imamo mi infektolosko, koliko sam shvatio Lonchar licno to hendluje.

 

infektivna-beograd.jpg

 

Zamisljam ga™ u crnoj odezdi sa kukuljicom kako seta rushevnim hodnicima, kosa mu u ruci. Facu ne mora da sminka, to e to

 

 

 

:lolol:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Coronavirus Covid-19 - opšta tema
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...