Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

On 21.4.2022. at 1:22, banecare1 said:

 

ja sam u pekingu i ovde klinci idu normalno u skolu. u sangaju su jos uvek zatvoreni i mislim da skole ne rade, jedino ako su poceli ovih dana da otvaraju. 

 

video je verovatno autentican. pretpostavljam da je neka severna provincija i ideja nekog direktora skloe ili lokalne uprave :blink: 

Možda neki drill? Ne svakodnevno stanje

Link to comment
Ljudi moram nešto da pitam nevezano za temu - da li imate u okruženju nekog sa žuticom?
Nije nikakva frka, samo mi je potrebna informacija zbog nekog internog istraživanja

Sent from my 2201116SG using Tapatalk


Treba paziti na decu i žuticu, ima nekih slučajeva ovde koji zabrinjavaju zbog težih simptoma. Nije epidemija ali...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
16 hours ago, steins said:

Ljudi moram nešto da pitam nevezano za temu - da li imate u okruženju nekog sa žuticom?
Nije nikakva frka, samo mi je potrebna informacija zbog nekog internog istraživanja

Sent from my 2201116SG using Tapatalk
 

 

 

 

 

 

Ima i kod nas par slucajeva u sirem okruzenju. Uzrast 11 do 16 godina.

Mogu da pokusam da se raspitam za konkretnije informacije.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

pocelo masovno testiranje u pekingu. 

 

 

 

chaoyang je veliki centralni district gde zivi vecina stranaca, CBD, ambasade. svi moramo danas, 27 i 29 aprila da se testiramo. moze po lokaciji stanovanja ili posle, sve se registruje online, tako da nije bitno gde se testiras. 

 

zena mi kaze da su u nasem kraju suspendovali online dostavu iz supermarketa i da ima redova ispred prodavnica.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Znači, jedna od mogućih posledica kovida kod dece je i hepatitis i moguća oštećenja jetre.

Extra, a mi smo dozvoljavali da nam se mališani zaražavaju jer deci ne bude ništa, ili prebole virus lagano

Ko bi rekao... :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Tužno 3
Link to comment

Upravo sam o tome razmisljala citajuci prethodni post.
Znam nekoliko odraslih kojima je kovid najvise problema napravio na jetri, kao i da su  i kum i zet pili lekove da to saniraju.

Deci uglavnom nisu ni radili te analize, a samim tim nisu mogli da ustanove da li je doslo do nekog poremecaja tokom kovida.

Nisam strucna, ali mozda je to razlog sto se bas kod njih pojavila ova korelacija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...