Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Najbitnije (ali bolje pročitati, oko 5 min. čitanja):

U Izraelu došli do zaključka kako četvrta doza slabi posle četiri meseca.

U izraelskom Sheba Medical centru dali osoblju četvrtu dozu, nabili su im antitela, ali to nije sprečilo infekcije omikronom.

Mladima i zdravima četvrta doza znači malo, kaže New England Journal of Medicine. 

Stari su izvesni kandidati za novu turu.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Lancia said:

Sledeceg meseca kod mene se ukida obaveza nosenja maske u zatvorenom prostoru.


I u Poljskoj od 28. marta, kao i karantin za turiste.

Mada, voleo bih da upoznam nekog turistu koji je dosao u PL i morao da ode u karantin :D
A za nosenje maski je tek smehotresno. Pazi molim te, Poljaci ukidaju obavezno nosenje maski :D Vrlo cesto sam bio jedina budala u GSP-u koja nosi masku :D

Link to comment

Kako mi rekoše danas

U Poljskoj više nema karantina čak ni za pozitivne

 

Vlasti veruju da su ljudi dovoljno samosvesni da ne šire virus okolo i da se ponašaju odgovorno

 

LOooOoOoL

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Have_Fun said:

Kako mi rekoše danas

U Poljskoj više nema karantina čak ni za pozitivne

 

Vlasti veruju da su ljudi dovoljno samosvesni da ne šire virus okolo i da se ponašaju odgovorno

 

LOooOoOoL

A i sta ce sa toliko izbeglica 

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Ali odgovorno ponasanje i Poljska mi nisu prve asocijacije pa mi bi smesno :)

 

Off/ Jbt, od kako sam videla onu vest da je trudnica preminula od sepse jer joj nisu dali da abortira nego da cekaju da plod sam ode nije mi dobro koliko je lose u toj Poljskoj.

  • Tužno 4
Link to comment

sangaj su zatvorili i testiraju non-stop. svi sede po kucama i pizde jer niko nije ocekivao. mnogi kubure sa hranom i lekovima, neki su zaglavili po ofisima, desava se da su razdvojeni roditelji od dece. koliko sam cuo dosta volontera i vojske ide dole da servisiraju grad. 

 

https://mp.weixin.qq.com/s/PvZJX1Q49RtfHVTwLXERUg

 

u pekingu su skoro svi moji poznanici bili u karantinu. obicno zakacis neku lokaciju na kojoj je registrovan neko sa virusom. ja sam bio dva puta. kod nas  vec 4-5 dana nema ni jedan novi slucaj, sto ne znaci da ne mozemo sutra biti karantisani opet. 

 

nejasno je koliko planiraju da nastave sa zero tollerance policy. ne primecujem da se aktivno radi na vakcinaciji kako bi mogli popustiti malo. 

 

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, banecare1 said:

sangaj su zatvorili i testiraju non-stop. svi sede po kucama i pizde jer niko nije ocekivao. mnogi kubure sa hranom i lekovima, neki su zaglavili po ofisima, desava se da su razdvojeni roditelji od dece. koliko sam cuo dosta volontera i vojske ide dole da servisiraju grad. 

 

https://mp.weixin.qq.com/s/PvZJX1Q49RtfHVTwLXERUg

 

u pekingu su skoro svi moji poznanici bili u karantinu. obicno zakacis neku lokaciju na kojoj je registrovan neko sa virusom. ja sam bio dva puta. kod nas  vec 4-5 dana nema ni jedan novi slucaj, sto ne znaci da ne mozemo sutra biti karantisani opet. 

 

nejasno je koliko planiraju da nastave sa zero tollerance policy. ne primecujem da se aktivno radi na vakcinaciji kako bi mogli popustiti malo. 

 

 

 

 

 

prenose to isto ovde ... i da brisu takve objave po netu

jbg .. izdrzite ... 

mozda vam dodje djokovic pa ga stavite u pritvor :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, cedo said:

 

prenose to isto ovde ... i da brisu takve objave po netu

jbg .. izdrzite ... 

mozda vam dodje djokovic pa ga stavite u pritvor :fantom:

 

ne brisu sigurno, ovo su zvanicni podaci. 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...