Jump to content
IGNORED

Mala rasprava o bureku


Delija67

Recommended Posts

On 18.7.2020. at 9:36, precog said:

opet trolujete bosance burekom.

:fur:

 

Najbolja boorek predstava koju sam video je kada je petoro Amerikanaca doslo kod Bosanca u pekaru u Americi da naruci burek. Dvoje je bilo u NVO organizaciji u Bosni, a troje u NVO u Beogradu (aj se ne lazemo, ovo se dogadja u predgradju Vasingtona, sansa da su svi bili spijuni Cije je 99%). Pred njim se posvadjase da li treba da naruce "burek with cheese" ili "cheese pie". Bosanac samo koluta ocima, hteo bi da proda burek svima al' da se ne zameri.  

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, ObiW said:

 

Najbolja boorek predstava koju sam video je kada je petoro Amerikanaca doslo kod Bosanca u pekaru u Americi da naruci burek. Dvoje je bilo u NVO organizaciji u Bosni, a troje u NVO u Beogradu (aj se ne lazemo, ovo se dogadja u predgradju Vasingtona, sansa da su svi bili spijuni Cije je 99%). Pred njim se posvadjase da li treba da naruce "burek with cheese" ili "cheese pie". Bosanac samo koluta ocima, hteo bi da proda burek svima al' da se ne zameri.  

ovo si sad izmislio da bi dobio lajk na post.

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

 

Najbolja boorek predstava koju sam video je kada je petoro Amerikanaca doslo kod Bosanca u pekaru u Americi da naruci burek. Dvoje je bilo u NVO organizaciji u Bosni, a troje u NVO u Beogradu (aj se ne lazemo, ovo se dogadja u predgradju Vasingtona, sansa da su svi bili spijuni Cije je 99%). Pred njim se posvadjase da li treba da naruce "burek with cheese" ili "cheese pie". Bosanac samo koluta ocima, hteo bi da proda burek svima al' da se ne zameri.  

i sta im je reko, da nema jogurta?

Link to comment
2 hours ago, precog said:

ovo si sad izmislio da bi dobio lajk na post.

 

:tongue:

 

7 minutes ago, Peter Fan said:

i sta im je reko, da nema jogurta?

 

Rekao im je kad su ga saterali u cosak da je ipak pravilno cheese pie. Kad su narucili ja sam mu rekao "aj njima daj cheese pie, a meni burek sa sirom". Tu se kiselo nasmejao. True story, sto bi rekao Hela pre nego udari :fantom:

Edited by ObiW
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

JEo sam danas burek skolenicom, pa mi pade na pamet jedna stvar. Burek skolenicom nikako nije isto sto i burek smesom. Ubosni se za burek smatra samo burek smesom, a ostalo su kojekakve pite. E sad, posto je kolenica meso, da li burek skolenicom moze ubosni da prodje kao burek ili je to kolenicnica?

Link to comment
58 minutes ago, gospa buba said:

burek skolenicom mi je bio uzasan pola sam bacila odmah. dje si to jeo?

sent from bubamoto
 

U onoj buregdzinici/pitari preko puta pijace Merkator. Dobar bio, svidelo mi se, ali sam bio solidno gladan, pa mozda nije merodavno.

Link to comment
  • 1 month later...

Samo da prijavim da je pitara Sarajevo u Svetogorskoj ponovo otvorena. Promenjen vlasnik, majstor navodno ostao isti. Isprobano, zaista deluje da se nije izgubilo na kvalitetu.


Probao tu kolenicu u Pančevu, mnjah, nije mi ništa posebno, ne bih ponovo poručivao.

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...