Jump to content
IGNORED

Zagađenje vazduha


Ravanelli

Recommended Posts

i? smederevci su slavili vučića kada im je  doveo kineze. tražili su, dobili su. neka preduzmu nešto.

moj stav je bio, kada sam saznao koliko je država davala da pokrije gubitke železare, da je zakatanči a tih 5000  u železari časti sa 10 - 15000 € da rade nešto pametnije.

Link to comment

ja se sa tim slazem.

dokle god se ljudi ne bune, nije im lose.

ne znam kako da drugacije objasnim kurcobolju uprkos prelako dostupnim informacijama, koliko god to ruzno zvucalo.

zato se pobise oko crkvene imovine.

Link to comment
ja se sa tim slazem.
dokle god se ljudi ne bune, nije im lose.
ne znam kako da drugacije objasnim kurcobolju uprkos prelako dostupnim informacijama, koliko god to ruzno zvucalo.
zato se pobise oko crkvene imovine.
takodje. zao mi maloletnih. ali jebiga, dok gore svetinje!

sent from bubamoto

Link to comment
47 minutes ago, djordje geprat said:

moj stav je bio, kada sam saznao koliko je država davala da pokrije gubitke železare, da je zakatanči a tih 5000  u železari časti sa 10 - 15000 € da rade nešto pametnije.

Kakvi sad gubici? Pa to je bila najjača železara u svijet kad je Vučić postavio stručni menadžment. Doduše, ostalo nejasno zašto su je kasnije tako uspešnu prepustili Kinezima.

 

Što se grejanja domaćinstava tiče, mogli bi za početak da smanje ili ukinu cenu priključka na gas, pa da tamo gde postoji gasovod u što je moguće većoj meri pređu na taj vid grejanja.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...