Jump to content
IGNORED

Zagađenje vazduha


Ravanelli

Recommended Posts

1 minute ago, InvisibleLight said:

Idem u petosatnu setnju da se natankujem

++

Ja planiram da odem u setnju po sirem centru, tipa od Tasa do Kalemegdana, pa da radim vise uvece. Uspevam nekako da se koncentrisem sad, jos dva sata pa odoh.

Link to comment
14 minutes ago, pacey defender said:

ok, kada dune vetar a mi konacno prodisemo, sta se desava sa tim oduvanim pm cesticama? kuda idu? kome ostaju? 

 

u paradajzu i kukuruzu, pretpostavljam?

 

Ustasama, munjama i Milogorcima :s_c::s_d::ss1:

Link to comment

Jedan deo apsorbuje i ocisti vegetacija, drugi deo ce ostati u atmosferi i uticati na globalnu promenu klime, treci deo ce nam se vratiti u vidu kiselih kisa, pa ce zagaditi zemljiste i vodu itd

CO2 i slicni gasovi su "normalni" produkti zive planete, u smislu da su proizvedeni od strane zivih bica, mora, okeana itd.
I planeta ima taj fini sistem da moze da obradi "svoje" i sve OK.

Problem nastane kad se tu dodaju produkti industrije. E to je taj visak za koji nema mesta da bude obradjen i pravi frku s klimom itd.

Link to comment

jeste, ali isto kao shto oni ne mogu da uchine nishta neposredno za beograd, gde izvor nije vidljiv a mi se zalimo da nas ne razumeju ni nashi ni tudji, ovo takodje oni moraju da (pochnu da) reshavaju sami jer jm je pred nosom i vidi se. mora smederevo da bude ozbiljno na ulici i da mi znamo za to. i da se jebeno trese drzava zbog toga. ako ne, onda stvarno ne znam :unsure:

tamo smo verovatno opet na samom pochetku ideja o radnichkim pravima, znachi lepo xvii vek, josh fale deca u predionicama, pa polako :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...