Jump to content
IGNORED

Zagađenje vazduha


Ravanelli

Recommended Posts

pa sad se postavlja pitanje. da li da podlezem i opremam prvo djecu, derem se sprozora nisi pono masku vracaj se, subotom uveche perem maske, nedeljom krpim? ili sledim logiku ja sam se gushila, jesam, ja sam dete industrije, i evo vidi me sad? :unsure:

vecheras realno nisam imala utisak da je grozno, ali nisam mogla da dishem. to mi je mozda treci put od kako se pricha o tome. inache ne praktikujem da mislim o vazduhu, pa da kao indukujem sebi neku reakciju :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

pa sad se postavlja pitanje. da li da podlezem i opremam prvo djecu, derem se sprozora nisi pono masku vracaj se, subotom uveche perem maske, nedeljom krpim? ili sledim logiku ja sam se gushila, jesam, ja sam dete industrije, i evo vidi me sad? :unsure:

vecheras realno nisam imala utisak da je grozno, ali nisam mogla da dishem. to mi je mozda treci put od kako se pricha o tome. inache ne praktikujem da mislim o vazduhu, pa da kao indukujem sebi neku reakciju :unsure:

sent from bubamoto
 

 

Prodavajte sve i bjeste za Belu Crkvu.

Link to comment

ne znam, nisam pametan. danas je oko 5 pala neka kišica, i u tom sam trenutku bio napolju. druga priča, nego sad kad sam otvorio prozor. sad štipa i smrdi, na oko nos i grlo se oseća da ne valja

 

imam neko igralište ispred zgrade, danas na 10 stepeni žive dušu napolju, a subota. kapiram da je dobar deo odgovornih roditelja uveo neku vrstu moratorijuma na izlaske, a možda deca uče, sad će polugodište

Link to comment
 
Prodavajte sve i bjeste za Belu Crkvu.
jes pa da nas dizu na cirkus tamo od ogovaranja :rolf:

@fishing. nashla bi si gospodja posla, ne brini. i labudove bi poneli svoje :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
On 20.1.2020. at 13:55, Ravanelli said:

juče na FB videla drugarica. poljska ima isti problem kao srbija sa niskokalorijskim ugljem i velikim udelom termoelektrana u proizvodnji struje

 

FB_IMG_1579521038652.md.jpg



Poljska ima problem odavno. Gradovi su uvek na vrhu liste. Imaju najgori kvalitet vazduha od svih clanica EU.
Aj kao, u gradu se pazi kako se greje, ali je problem sto cim malo van grada odes, lozi se sve i svasta, a ruza vetrova je takva + kotlina, da se sve sjuri u grad.
Naravno, i saobracaj tu pomaze i sta sve ne.

Vise ni ne gledam merenje vazduha, ako izadjem napolje i pocne grlo da me zeza, znam da nije u redu. Bukvalno me odmah grebe u grlu.

 

Firma nam donira maske, al' kao, bilo nam glupo da ih nosimo. Sad bogami...
Po gradu ih puno ljudi nosi, ili bar sal nabace preko lica.

 

Kolege ne mobilnim telefonima ne prate vremensku prognozu, nego prognozu kvaliteta vazduha.

Sinoc se zajebem.. ostavio malo otvoren prozor u spavacoj, a vrata od sobe zatvorena.. kad sam usao... sunce ti jebem.. smrdelo je kao u zatvorenom parkingu nekog trznog centra, vikendom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...