Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

17 minutes ago, Max Morlock said:

Izgleda zeleno. Igra kako izgleda

 

Sent from my SM-N950F using no brains...

 

Najbolji opis :)

 

Jasno je da će ovo da dobije, ali ne vidim ga kao šampiona u ovoj odori. :D

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

2 minutes ago, Ras said:

Je l to isti čovek koji je jednom rukom otresao Nadala, a drugom španski dubl u istom danu?

Nisam u prilici da gledam.

 

Sad se plašim da se previše mentalno i fizički iscrpeo na ATP kupu, a da su ostali igrali sa pola snage, pa ako prođu super, ako ne prođu opet super. I sada igra protiv relativno ozbiljnog protivnika, dok je npr Federer, igrao protiv nekog poluamaterta.

Link to comment

Igra mu je kao moj TV.
Uključim Maximum Power save (eco), slika suviše mračna (izgubi brejk) zatim dignem na medium power save (dobije svoj gem).. slika osrednje mračna, daj malo svetla, ide low power save (vrati brejk)...zadnji gem ili zadnji poeni u tajbrejku su - jebo power save, imam da platim struju [emoji869][emoji12]

Sent from my SM-N950F using no brains...

Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

 

Sad se plašim da se previše mentalno i fizički iscrpeo na ATP kupu, a da su ostali igrali sa pola snage, pa ako prođu super, ako ne prođu opet super. I sada igra protiv relativno ozbiljnog protivnika, dok je npr Federer, igrao protiv nekog poluamaterta.

 

Kod Federera je još uvek Grigor u žrebu i izgleda kao ozbiljna pretnja (vidi sliku).

Link to comment
15 minutes ago, Ras said:

 

Kod Federera je još uvek Grigor u žrebu i izgleda kao ozbiljna pretnja (vidi sliku).

Ahahah, videla sam, pitam se da je Rođa ostao njihov, da li bi smeli da pomisle da mu daju tako nešto. Ono izgleda kao modni zločin.

Link to comment

U jeee konacno ga slomio, salis se jel da?

Malo pad koncentracije, doduse vise puta, malo slabije kretanje, tj rad nogu, ipak poslednji mec, cekalo se na njega, a ovaj Nemac upro, no nista sto Novak nije drzao pod kontrolom. I sve radi kako treba, osim sto je servis malko stucao kod tih padova. Novak 14 asa, Struf 13.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

U jeee konacno ga slomio, salis se jel da?

Malo pad koncentracije, doduse vise puta, malo slabije kretanje, tj rad nogu, ipak poslednji mec, cekalo se na njega, a ovaj Nemac upro, no nista sto Novak nije drzao pod kontrolom. I sve radi kako treba, osim sto je servis malko stucao kod tih padova. Novak 14 asa, Struf 13.

Nisam gledala, na poslu sam bila. Samo sam konstatovala rezultat, za koji je morao da se potrudi vise od npr Fedetera.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

U jeee konacno ga slomio, salis se jel da?

Malo pad koncentracije, doduse vise puta, malo slabije kretanje, tj rad nogu, ipak poslednji mec, cekalo se na njega, a ovaj Nemac upro, no nista sto Novak nije drzao pod kontrolom. I sve radi kako treba, osim sto je servis malko stucao kod tih padova. Novak 14 asa, Struf 13.

Arkadija hoče i ubedljivu pobedu i lepotu. Nesto slično kao kolega Winnie na PL topiku :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...