Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Streptomicin je deda jos uvek za mnoge, ali Novaku ne moze nista, to je sustina.
Ipak, bez obzira na prethode godine i prevremenog otpisivanja, ove mu ja, po prvi out, predvidjam pad, ne neki drastican (pod uslovom da je zdrav i da mu ne namesraju igrace van 20.... oke malo karikiram), ali definitivno pocetak kraja.
A vala dosta je i bilo.

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

 

Neko ga u Lacoste opasno mrzi. Uniqlo je bio baš super.

 

Anyway, nemam ništa protiv poseljačenja na svim frontovima, od autfita do narodnjaka u svlačionici, samo da gledam onu staru zver. Ruku na srce, tenis je išao bolje dok se nije propederisao uz lajfkouča i hanumu.

Link to comment

Meni je ok. Krokodil boja. Ima i neka crveno-narandzasta varijanta, drugacije su sare, ali mehhh big deal

Inace Uniqlo je stvarno fenomenalan. Sto imam njihove 2 letnje haljine, to kao da sam juce kupila, a samo se operu, osuse i vozii
I tako. Lepo mu stajao Uniqlo pogotovu ona narandzasto-cigla (hehe) one 2015. godine kada ga Sten nadigrao kao niko nikada :( Pihhh
Sto se mene tice moze i crni sorc i belu maju za fizicko, samo nek mlati sve redom.

Link to comment
10 hours ago, April said:

Neko ga u Lacoste opasno mrzi. Uniqlo je bio baš super.

 

 

ma ne mrzi ga niko, Lacoste inače ima lepe kombinacije boja za svoje igrače, nego on sam to bira, te šare i ceo dizajn.

Link to comment

Nije samo njemu, ima u prilogu.

Vidim mnogi igraci se oglasili i bune se, sto je sasvim normalno, jer i prognoze kazu da ce narednih dana biti mnogo bolja situacija. De ste navalili.

 

 

 

 

Link to comment
  • radisa pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...