Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Volim zelenu boju, ali ovo mi nije baš nešto, no, što kaže Duda, što ružniji dres, Novak bolji.

 

Što se tiče Dede, ovo je godina kada svi prestaju da ga se plaše. 

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

da je američki beton, pa da se još i zabrinem
na ozi betonu, sve od novaka zavisi kad je deda u pitanju
Eeee imam losu vest, nije Ozi beton, menjaju ga prvu put posle 2008. I pajz sad...isti kao u Bazelu [emoji849][emoji849]

Sacu da nadjem link.
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Imao je 38 i dve mec lopte u finalu vimbldona. Sad ima 38 i po, ne vidim zasto bi to pravilo razliku? 

To se više neće ponoviti.

Link to comment
Eeee imam losu vest, nije Ozi beton, menjaju ga prvu put posle 2008. I pajz sad...isti kao u Bazelu [emoji849][emoji849] 

Sacu da nadjem link.

 

 

https://www.ausleisure.com.au/news/tennis-australia-to-change-hardcourt-surface-for-australian-open/

 

Ok, ista podloga kao u Parizu, O2 i Bazelu.

Pa dobro, ipak je prva dva osvajao smile.png

 

Hehee sta se Vlasi sve nece dosetiti. Ali dzabe. Kakav deda, samo se Mede plasim ...ubi me taj covek.

Da moze sa ovim Rafom da igra stalno, ehhh.

 

U zrebu naravno ocekujem Rusa, njega doduse od sada ocekujem uvek.

 

 

 

Link to comment

Ne vidim razlog da se ne ponovi. Pre samo par meseci je deda Novaka izuo iz gaća samo tako.

Deda će uvek biti deda, a Novak će uvek imati taj respekt prema njemu koji će ga sputavati kada Dedi sve ide a Novaku ništa, a Deda dok igra, imaće kvalitet da iskoristi te momente i dobije ga. 

Naravno, do Novaka je, ali posle 2019e, teško je biti siguran u bilo šta. Bilo je tu dosta poraza koje bi Novak ranije dobio, pogotovu posle 1-0 u setovima što mu se ranije praktično nikad nije dešavalo. Tako da je i on, ruku na srce, u opadanju u smislu forme i nekog maksimuma i koliko dugo može da ga pruža, itd.

Rekao bih da je Novak svakako no. 1 favorit pre svega jer se igra na 3 seta, ali sve ostalo je moguće, pa i da se deda pokenja nekome u planove. Dugo ne igra, akumulira snagu, i mentalnu i fizičku, neće ga biti lako dobiti sigurno.

Link to comment
26 minutes ago, Jumanji said:

Eeee imam losu vest, nije Ozi beton, menjaju ga prvu put posle 2008. I pajz sad...isti kao u Bazelu emoji849.pngemoji849.png

Sacu da nadjem link.

qq i lele

ne sviđa mi se to

novak je uvek pričao da mu ozi beton savršeno odgovara, kad ono međutim :ph34r:

Link to comment

Prošla su desetljeća od kada je to prvi put rečeno za dedu pa... You know. Samo budale će ga odpisati koliko god da su mu šanse male ili ne. Čovek je ipak najveći talenat u istoriji igre koji jako pametno dozira turnire i napore svojim godinama, nije neki indijanac koji se raspada od turnira do turnira. 

Link to comment
  • radisa pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...