Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

6 minutes ago, Mil@n said:

Na redditu npr gde uglavnom čitam o tennisu kao sinoć npr da vidim mišljenja i utiske ljudi, manje više svi ga poštuju, često i dive, a likovi koji ga hejtuju na neki primitivan način ima da se izbroje na prste jedne ruke, doduše ne čitam meč tredove jer ima milion postova, mislim na one posle. 

 

Reddit je za mlađe i tamo  uglavnom nema odvratnosti. Ako pogledaš npr. forum Liverpula, Red and White Kop, tamo se baš pišu gadosti o njemu.

 

Link to comment

Nisam siguran da je reddit za mlađe, naprotiv.

Sa druge strane siguran sam da se na navijačkim forumima fudalskih klubova ništa drugo ni ne može očekivati. 

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Sve 5, samo što i dalje mislim da ih ne kida kako ih kida, da im upola ne bi smetao jer je istočnjak.

 

 

Naravno. Ne smeta on njima sto je sa istoka vec sto je sa istoka a toliko je dobar. Roblje je dobro da pishash po njemu, ne valja kad ono pisha po tebi.

Link to comment

Moj utisak je baš takav, da su na Redditu mnogo mlađi korisnici od onih koji su i dalje na forumima.

 

Junajtedov forum, recimo, je dosta stiktan oko govora, tamo nema gadosti i skarednosti kakve pišu Skauzeri.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

...
E, tu imamo Novakovu hardcore grupu:
...
Recimo jedna od..

 

Ovo je kompletno ludilo :lolol: Ceo thread!

NIsam na twitteru pa inače nemam uvid u ovo... ekipa je potpuno profi.

 

Cindy kida statsima, a tu je i još nekoliko njih koji dopunjuju :thumbsup:

 

Link to comment
42 minutes ago, Cash said:

Vidim da je Harper ovo spomenuo pa cu postaviti 1 nezgodno pitanje. Zasto su Navratilova,Lendl i Monika Seles uzimali americka drzavljanstva? 

Zato što su i Navratilova i Lend pobegli iz Istočnog bloka početkom 80-ih, a Amerika ih oberučke prihvatila, što zbog propagande, što su tada primali svakog,

Monika Seleš je pobegla od raspada SFRJ.

Uglavnom zbog para.

 

Edited by Arkadija
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Zato što su i Navratilova i Lend pobegli iz Istočnog bloka početkom 80-ih, a Amerika ih oberučke prihvatila, što zbog propagande, što su tada primali svakog,

Monika Seleš je pobegla od raspada SFRJ.

 

Hvala Arkadija :grozan:

Link to comment

Zanimljiva stvar koju sam tek danas pročitao (na forumu gde se tenis tek usputno prati), je post koji je objavljen juče u 9:30, dakle neposredno pred početak meča, parafraziram da je Novak bio strašno nervozan na jučerašnjem treningu, jer mu servis nikako nije išao.

 

I dalje mi je nejasan Đokovićev jučerašnji nestanak sa terena koji je trajao dobra 2 seta? Četvrti i peti su ono što je trebalo da budu drugi i treći, ili treći i ćetvrti, ako Timu dozvolimo jedn set.

Zbog obaveza, u direktnom prenosu sam pratio do finiša trećeg seta, a praćenje meča nastavio na livescoru tačno na kraju petog.

Gledanje snimaka 4. i 5. seta, sada bez rezultatske neizvesnosti i tenzije, ostavlja  toplo-hladno utisak o kvalitetu - obojica su napravili previše grešaka. Svaki od igrača je osvajao set u kojem je i statistički bio nedvosmisleno bolji.

Generalno, loš Novakov meč i biće da je ATP kup ipak ostavio posledice.

Tim je već u SF protiv Zvereva puno oscilovao, a priliku kao juče, da mu protivnik bude u nokdaunu neće baš često dobijati. Takođe, njegov tenis je previše rizičan da bi funkcionisao na duže stane, ili u većem broju mečeva u kontinuitetu.

Edited by Ras
Link to comment

Sada, iz ove perapektive vise je nego ocigledno da je Novak treci set pustio niz vodu, da bi se resetivao. To je naravno bio rizik, jer je Tim evidentno od sredine prvog smanjio svoju nervozu i podigao igru, ali Novaku je bilo potrebno vreme da se totalno povrati.
A mnogo je nerezonski izgibio drugi. Onako se vratio na 4:4 i onda dopustio da zbog svojih gresaka i pre svega propustenih prilika (kap je bilo ono sa sudijom) ispusti set. Nije uspeo da se povrati odmah na pocetku treceg i pustio ga.
Pa sta bude u sledeca dva, ali je vidno digao igru, pre svega mentalnu snagu, ciji je kolapas i doprineo tom sveopstem raspadu.
I Koreca je na kraju meca pricao kako se Novak mucio da se stabilizuje, kako su njegove loptice bile mekane i isle nigde, dok je protivnik sa druge strane udarao nemilice. E kada se konsolidovao, savio malo u kolenima, manje rotirao telo pre svega kod fh, vec zamah pravio vise odpozadi, sve se polako vratilo na svoje mesto uz mentalni reset, i pogled tigra :D
Eto sta pofi moze da kaze ono sto mi laici ne vidimo :)

Link to comment
Just now, nisam ja said:

ja čestitam @Cash

 

ovo je mislim njegov peti topic, a četvrta titula. 

 

:kecman::kecman::kecman::kecman:

Lepo da se i mene neko seti :cool:. Nego kakva je bila Barbara juce,jel sijala od lepote :D

Link to comment

nemam pojma. ja je gledam samo u noge. 

 

nego kontam nešto kad se deda penzioniše može da radi na es sa njima dvoma i da se onda emisija zove Gay, Schett & Mats. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...