Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Zato sto im iz francuske ispostave, navodno diktiraju prenose, ne biraju ovi ovde. Ma prenosi GS na ES su robija, u svakom smislu, nego bar imam mogucnost da promenim na engleske komentatore.  
 
Bravo za Ducija, ali i Filipa koji se nekako iscpao. Kecman?
 
 
Ja lepo rekao onomad da kupite es player za 12$ godina dana, ali neće niko da sluša
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Kecman gresio, uzasan sorc a Seppi stari vuk ravnim loptama i dijagonalama slomio otpor.

Novak isto ispao, Hurkacs se potvrdio kao maratonac i ovde

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Filip se iskoprcao u 5 setova protiv potpuno nepozatog kvalifikanta. Šta onda možeda očekuje protiv Federera, da ne bude trostruki đevrek?

Kecmanović je preslab za veterana Sepija. 

Mlada nada Feliks Ože Alijasim je izgubio od vaskrslog Gulbisa.

Propast kanadskog tenisa,samo je Raonic pobedio. Ko je beše rekao za tog Felixa da je mega talenat? 

Videces kad Fica izbaci dedu :tongue:

@dùda kad može Venus digra sto ne bi i Bondarenko.

Link to comment
Propast kanadskog tenisa,samo je Raonic pobedio. Ko je beše rekao za tog Felixa da je mega talenat? 

Videces kad Fica izbaci dedu tongue.gif

[mention=2764]dùda[/mention] kad može Venus digra sto ne bi i Bondarenko.

Jeste talenat, ali bas nije u formi, videlo se i na ATP Kupu, a Gulbis ko Gulbis od GS do GS kolo-dva, pa ajd u medjuvremenu na celendzere i tako do penzije. Zali boze tek njegovog nekadasnjeg talenta.

 

Link to comment
15 minutes ago, FPLS said:

Jbt Kecmane, 3-0 od pokojnog Sepija

Sepi je jako nezgodan igrac za 1.kolo. Ovaj poraz nije iznenadjenje. 

Medjed bi mogao dispadne.

Link to comment

opet se vraćam na bondarenko

vidim da nije igrala kvale, renking 535, a nije WC, kako je zaboga ona u glavnom žrebu ?

 

i da, ko je nina stojanović ? vidim da je renking 85 a ovde nikada nije spomenuta, barem da ja znam.

Link to comment

Nina ima valjda 24 godine, gura se nesto, igra tu i tamo nista spec, ali je prisutna odavno.

Sto se tice Bondarenko mora da je u pitanju zasticen renking, ako vec nije wc, nema sta trece.

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:

Nina ima valjda 24 godine, gura se nesto, igra tu i tamo nista spec, ali je prisutna odavno.

Sto se tice Bondarenko mora da je u pitanju zasticen renking, ako vec nije wc, nema sta trece.

Kako Bondarenko može da ima zasticen renking a Bouchard mora da igra kvalifikacije :mellow:

Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Kako Bondarenko može da ima zasticen renking a Bouchard mora da igra kvalifikacije :mellow:

E moj @Cash život je pun nepravdi :sad:

 

Ali, dok se ti tako sekiraš za svoju ljubimicu, ne brinem ja za tebe :D

Link to comment

Pa je l znas sta je zasticen renking?

Sto bi ga Busar imala? Jer ne posvecuje vreme tenisu i izigrava manekenku?
Ili mozda to sto je lepsa pa treba da bude "zasticena"? [emoji849]

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Pa je l znas sta je zasticen renking?

Sto bi ga Busar imala? Jer ne posvecuje vreme tenisu i izigrava manekenku?
Ili mozda to sto je lepsa pa treba da bude "zasticena"? emoji849.png

Mozda zato sto je Busar nekada igrala polufinale Avstralije i bila u top 5 teniserki. A bondarenko je maksimalan domet bio round 3. Jednom je daleke 2009 stigla do QF Yues opena. Dudo pa ova Bondarenko je mladja od mene ima svega 33 godine :lolol:

Edited by Cash
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...