Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Nisam gledala, na poslu sam bila. Samo sam konstatovala rezultat, za koji je morao da se potrudi vise od npr Fedetera.

 

Aha, ok, mislila sam da si gledala. 

 

 

Neka ga Federer, on tako dobija pacere (izvinjavam se Stevi), na izgled lako, dok ne dodje do konkretnijih protivnika.

 

 

Novak prvo imao ozbiljnijeg mnogo suparnika, drugo Novakov stil je da sa sto manje angazovanja, bez prebacivanja na visi nivo igre, pogotovu na pocetku turnira, dodje do povoljnog rezultata, pa se nekad, usled pada koncentracije najcesce, ali i odlicnog protivnika (jer Struf apdolutno nije imao nameru da popusti do IV) malo i preracuna.

Ali nista u Novakovoj igri me zadaje probleme. Uostalom ne valja bas da sa prvelikom lakocom i osvaja meceve [emoji6] neka malcice samo zacini.

Cisto radi uroka.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Uvek je bolje da mrkne set ranije, da mu fokus drži na nivou, da se ne opušta previše i sl. Super je kad dobije prva tri kola sa po 3-0 za sat i po ali to ima i loših posledica kao što su veća panika kada prvi put dođe u poziciju da nema baš sve pod kontrolom. Danas je imao takve situacije i to je ok. 

Nije što sam ja to rekao, ali rekao je i sam isto posle meča :)

Link to comment

nepotrebno trošenje snage i zadržavanje sat duže nego što je potrebno, jer je već pre desetak dana imao ozbiljne provere na atp kupu, uigravanje mu sada više stvarno nije potrebno

Link to comment

nije finale (preko)sutra a ni u nedelju... svakako bolje danas "sat vremena" duze laganog treninga (jesi video 4. set? ja nisam uspeo, dok sam grejao rucak i skuvao kafu ono taman sednem a vec mec lopta) nego sledeci ponedeljak dva sata iznenadne nervoze jer je nepripremljen da gubi setove na GS i publika oce krvi, sunce/vlaga/prasina. Desi se i da najbolji gube.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

a prvi set kada je na 5:3 servirao i uspeo da izgubi servis i time dozvoli štrumfu da dovede 1 set do loma kravate, tu je produžio meč za 20 min, to gubljenje setova i napete mečeve je već imao na atp kupu, djokold više nema 24 godine da može da igra maraton za maratonom kao što je mogao na ao 2012 npr, bolje je za njega da čuva snagu za stvarno jake protivnike

Link to comment
a prvi set kada je na 5:3 servirao i uspeo da izgubi servis i time dozvoli štrumfu da dovede 1 set do loma kravate, tu je produžio meč za 20 min, to gubljenje setova i napete mečeve je već imao na atp kupu, djokold više nema 24 godine da može da igra maraton za maratonom kao što je mogao na ao 2012 npr, bolje je za njega da čuva snagu za stvarno jake protivnike
znam, to nisam video. ukljucio sam se na 4:2 u trecem kad je sve islo brzo nizbrdo i onda kada je u petom ubacio u drugu uzbrdo.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, gone fishing said:

a prvi set kada je na 5:3 servirao i uspeo da izgubi servis i time dozvoli štrumfu da dovede 1 set do loma kravate, tu je produžio meč za 20 min, to gubljenje setova i napete mečeve je već imao na atp kupu, djokold više nema 24 godine da može da igra maraton za maratonom kao što je mogao na ao 2012 npr, bolje je za njega da čuva snagu za stvarno jake protivnike

 

 

Nadam se da navijas za Kanzas City i Mahomesa? jel pratis americki fudbal?

Edited by Nesh
Link to comment
Zašto ne gledamo Lajovića na ES nego ova dva sranja....?  

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

 

 

 

Zato sto im iz francuske ispostave, navodno diktiraju prenose, ne biraju ovi ovde. Ma prenosi GS na ES su robija, u svakom smislu, nego bar imam mogucnost da promenim na engleske komentatore. 

 

 

Bravo za Ducija, ali i Filipa koji se nekako iscpao. Kecman?

 

 

Link to comment

Filip se iskoprcao u 5 setova protiv potpuno nepozatog kvalifikanta. Šta onda možeda očekuje protiv Federera, da ne bude trostruki đevrek?

Kecmanović je preslab za veterana Sepija. 

Mlada nada Feliks Ože Alijasim je izgubio od vaskrslog Gulbisa.

Link to comment

vidim, kecman pred ispadanjem, mada se još uvek koprca

 

otkud u žrebu katarina bondarenko bokte  :ohmy:, ja mislila da je ona odavno u penziji

 

maria se vidim nije naigrala ovdi 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...