Jump to content
IGNORED

Terminator: The Sarah Connor Chronicles


Lloyd Wyman

Recommended Posts

videh veceras reklamu na foxu za sarah connor chronicles. sutra premijera, i to mislim da je double header. iz reklame serija deluje prilicno obecavajuce, jos ako ste fan terminator serijala... prava je steta sto je to u americi, mi to ne mozemo da gledamo. :)The Terminator franchise arrives on TV with this serial drama. Set a year after the events of Terminator 2: Judgment Day the series follows Sarah and John Connor as they hide from the authorities and Skynet's army of Terminators.sarah igra lena headey, razlog vise da sa nestrpljenjem iscekujemo premijeru. :D

Link to comment

Pilot je bio procureo još jesenas. Gledao sam ga, užasan je. Mix tinejdžerskih problema srednjoškolca Džona Konora, mentalno potpuno stabilne i odlučne keve (sušta suprotnost originalu) koja izgleda kao da nema više od 28 godina, terminatorke u obliku drugarice iz srednje škole koja je poslata da štiti Konora :lol: , plus pucanje...sve u svemu, težak krš. Mada dobro, kad Star Wars ima legije fanova, i ovo će dobiti pristalice...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 years later...
Zavrsio prvu sezonu. Kome se ne svidja ova serija, Filipenko je gej.
Sramim se priznati, ali nisam uspeo da nađem dobar torent, jer na svim sajtovima nalazim ili nahovano na strane jezike ili rarovano da ne može da se otpakuje, tako da budi drug.Ali uspeo sam da pogledam prvu epizodu, pisao na Omiljenim serijama i hoću da nastavim. Sve što ima Samer Glau u sebi treba da se gleda stalno.
Link to comment
Odlicna je Summer Glau, al Lena Headey je keva.
+1Ja sam Chronicles gledao samo tu i tamo kad uhvatim na TV-u, sve zbog Lene. Sama serija deluje srednje tupavo, ali kako i da deluje kad je terminator franšiza u pitanju... Ipak, šteta što je onako naglo presečena na kraju, kad su znali da se ukida.BTW, Shirley Manson je bila iznenađujuće ubedljiv terminator :o
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...