Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Pa da, vrti se oko Kuzme, s tim sto (doduse jesam duduk) ja ne vidim kako to moze da prodje kao trejd po pitanju salary capa, morao bi da bude ukljucen jos neki igrac, ili treci tim.

 

Sto se tice Kuzme u Kingsima, jbmliga, u teoriji moze da bude dobro za par godina, Barns-Kuzma-Begli da dele minute na 3 i 4, u praksi...ko zna, ima precih problema za resavanje unutar Kingsovog pevca od toga sada.

Link to comment

Bas podeljena misljenja na jednom stranom forumu o Kingsima, otprilike 50/50 i za i protiv trejda, ali da se nesto kuva, kuva se....

Link to comment

Cavs just waived two guys opening up roster spots as well. A little speculation there could be a three way trade with Kuz going to Cle and Love coming here, Bogi going to LA

Link to comment

A sad malo lepse vesti, Joker na bozic zavuko jadnoj Atlanti 47 poena. 

 

Meni je zanimljivo da u zadnjih 6 utakmica nije imao vise od 5 asistencija, mada gledajuci highlights, moguce je da je to i posledica toga sto ga timovi ne udvajaju toliko. 

 

Dobra vest je da Porter vec duze vreme igra 20tak minuta po mecu. Ako se on uklopi i ostane zdrav bice Denver zajeban. Meni je cak i kul sto Jokara ne busi ko nenormalan, ocekujem da konacno eksplodiraju kad je najbitnije - u PO :) 

Link to comment
49 minutes ago, Have_Fun said:

Bice jos 2 utakmice
Poslednji mec sezone je vs GSW

Sledeci vs Sunsa je zanimljiv, prethodna 2 su zavrsena "na loptu" sto se kaze.

 

Vrv ce dobiti Sunsi, Bogdan ne putuje...Holms upitan posle onog sa ramenom od sinoc, itd itd tako da i nisam bas optimista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...