Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

RUtinirali u pravo vreme i toliko dobro, da bih pogledao opet, ali sa Kings komentatorima, tako da ako ima neko neki link bio bih zahvalan:)

 

Zajebaniji su protivnici, ali su pobedivi, s tim sto bih voleo da se igraju sve 4 u gostima... pricasmo o tome, i ovo sinoc je cini se dodatno potvrdilo konstataciju.

 

Kingsi najzad deluju kao dobro slozena ekipa. 

 

PS. Najzad se vratio Holms!

Link to comment

Da, Holmsov povratak u pravo vreme. 

Gledam raspored, ako zanemarimo Memfis za trenutak, i pikiramo da Kingsi na kraju moraju da budu na 50%, morace da pobede 13 od preostalih 19 utakmica.

 

Od tekmi u kojima ne racunam ni na sta su Lejkersi x2, Klipersi, Denver u gostima (mada?) i Hjuston u gostima. Sve ostalo je pobedivo, makar na papiru.

Link to comment

Mislim da ce biti dovoljno i malo ispod 50%.

 

Pa gde Kliperse u nepobedive, oni nam najvise leze iz cele lige :D, a i Hjuston sa ovom niskom kosarkom je prilicno pobediva varijanta..

 

Au.. vec veceras sa Reptorsima, to mi je nekako promaklo..

Link to comment

A nemam pojma, u pravu si :D pre svega za Hjuston, za Kliperse mislim da ce da se dodatno podizu do PO, oni kao da su otaljavali sezonu i sad su spremni.

 

U sustini kod Kingsa mnogo toga zavisi od trojca Foks-Hild-Bogdan, ako svu trojicu krene sut mogu da dobiju bilo koga. Al najcesce jedan krene da smrdi (u poslednje vreme Bogdan) i tu je vec drz-nedaj. Ako dva podbace onda rutinski gube.

 

Veceras je najteze u nizu tih domacinstava, lepo bi bilo da se krene pobedom.

Link to comment

Jokic  opet u sisica modu , glavni igrac je tamo, moze da radi sta hoce a on dopusta da ga saigraci preskacu na svakom koraku, umesto da uzme  pet,sest suteva po cetvrtini on sveukupno uzme desetak suteva  cesto i manje od toga  za citav mec, igra neku alibi kosarku, kada mu se digne onda zaigra kako moze.

Edited by Micko8
Link to comment

Hvala ti Orlando za pobedu nad Memfisom (po meni ocekivanu).

Veceras vece istine protiv Zajona I kompanije.. Bice tesno.. 

Neka prognoza?

Link to comment

pa jbg zavisice koliko prva petorka isparira, klupa kingsa je osetno jaca

zapravo, zavisice koliko ustopuju ingrama i(li) zajona

bice jebeno, bjelica ne moze nikako da cuva zajona, barns ce verovatno na ingrama, dakle bjelica na favorsa, a dzajslara na zajona

 

mozda ne bi bilo lose i da izmesa prvu petorku veceras, makar kad su visoki u pitanju

uglavom, proritet je da se makar jedan od ove dvojice ustopuje na prihvatljiv nivo

 

i da, naravno, sut za tri kingsa

pogotovo otvoren sut za tri

bilo bi zanimljivo videti statistiku po tom osnovu kuci i na strani

Link to comment

Slazem se da bi klupa Kingsa lagano dobila startere. 

Nego nista od prognoze?

Ps. Vreme je da se Holms vrati u startnu postavu I da na mestu centra podeli minute sa vrlo korisnim Lenom.

Dzajls bi mogao da se proba I na cetvorci, ina fin sut sa poludistance, dobru asistenciju...

Link to comment

Ako me moje promucjurno oko ne vara, posto su Kingsi i Portland na 2:2, a nisu u istoj diviziji, sledeci tie-breaker je skor u konferenciji? Tu su Kingsi na 50%, dok je Portland na -10 utakmica od 50%, tako da mozemo da zakljucimo da Kingsi imaju prednost, kao i h2h sa Memfisom. Ostaje rasplet sa Pelikansima i Spursima.

 

E, to me takodje dovodi do jednog drugog zakljucka - Kingsi su 50% na zapadu, ali su uspeli da budu na 8:16 protiv istoka. Kako jbt, kako?

Link to comment

Paaa ovako na prvu, iz glave, sa Sarlotom 0-2, sa Filom I Milvokijem 0-2, sa Cikagom I Njujorkom mrsavih 1-1... Od Orlanda takodje poraz kuci.. 

Link to comment

ma da, nazalost

zapravo ako bih se morao kladiti sad, igrao bih na portland

jbg, imaju najvise iskustva, imaju lilarda i imaju ubedljivo najlaksi raspored

jedino ako "organizacija" ne p(r)ogura nju orleans zbog zajona, pa da vec u prvom kolu imaju medijski spektakl

odlazeci protiv dolazeceg kralja, bla bla

memfis pak ima najbolji skor i generalno su u najduzem periodu ostavili najbolji utisak, ali sad ih jebu povrede jako

kingsi tek iza svih njih, dakle skoro bez sansi

 

inace, to trenutno ovako izgleda:

memfis          32:33        5-11-1       8-9      1-4

portland        29:37         2-8-6         9-7      2-0

nju orleans    28:36         8-4-6        9-7      4-4

sakramento  28:36        4-9-5        10-6     2-2

san antonio  27:36        6-8-5        11-8     4-2

finiks             26:39        1-10-6       6-11    0-1

 

skor, utakmice protiv direktnih konkurenata-protiv po ekipa-protiv  ostalih, kuci-na strani, kuci protiv direktnih-na strani protiv direktnih

 

u medjusobnom skoru generalno najbolje stoji nju orleans 4:0 por, 2:0 mem, 1:0 sak

sakramento ima 3:1 protiv memfisa, 2:2 sa portlandom

portland 1:0 protiv memfisa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...