Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Sve ok, ova nije bila u onih projektovanih 15, ali vec veceras...

Dobar je Len. Sa Holmsom bi mogli da budu dobra prica pod kosem na duze.

Nisam ispratio bas detaljno, ali cini mi se da je Badi prilicno pomogao Tanderima u povratku sa onog minusa svojom "kontrolom" lopte..

Okc odlicna ekipa, Kingsi bez startnog pleja I centra, pa I cetvorke startne:), I opet bili na jednu loptu, tako da.. 

Veceras da se pobedi!

Link to comment

Porodismo pobedu, imamo h2h preko Memfisa, dobro je za sada. Idu dve lakse utakmice, pa opet mustwin Portland, videcemo da li ce se Lilard vratiti do tada.

 

Bogi bas u kanalu, mozda da mu daju sok terapiju i vrate ga u drugi unit :D mislim da druge petorke igraju za nijansu sporiji tempo i da mu to generalno odgovara. A Badi ce da pripaljuje sta mu se servira, nebitno sa kojom ekipom. Jedino ne znam kako bi to sljakalo u odbrani.

 

Inace jbn OKC se raspao za 50 razlike protiv Baksa, nisu mogli juce tako da se raspadnu 

Link to comment

Raspali se oni bili i juce, nego ih nasi vratise...

 

Mnogo kritikovani Vlade, ali mora da se kaze dva odlicna trejda! Len za Dedmona i Bejzmor za Arizu ! Jeste on sam i doveo ovu dvojicu u predsezoni, ali se kvalitetno izvukao.. Ekipa izgleda totalno drugacije. Len je pojeo Valcajunasa u odbrani bukvalno, a Bejzmor nastavio po starom..  10-5 u zadnjih 15. Sad da se pobede ove 3 kuci pa na mec istine sa Portlandom. Ali za pocetak moraju pasti Pistonsi, Have_Fun i njegova Ruza:) - lepi termini koliko videh..00:00.

Link to comment

Moze li Rouz sam da ih pobedi?!

Za sada vodi 18:1 !

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
33 minutes ago, Have_Fun said:

povredio se :/

 

Da nije nikad ih ne bi dobili, jer su imali jednu od onih utakmica!

Steta sto se povredio, igrao je doktorski prvu cetvrtinu ipo, i bilo ga je milina gledati, iako na suprotnoj strani...

Link to comment

Neverovatno je sta su Kingsi u stanju da prospu, oscilacije u toku cetvrtine i po krecu od Novaka u goat modu do Novaka u niko-me-ne-voli modu.

 

Sledeca je Fila, bez Embida i Simonsa, kod kuce, pa mec sezone u Portlandu.

Link to comment

Prvi ispod crte, postaje zanimljivo!

 

Ako se nekome gleda snimak, neka gleda samo prvo poluvreme koje je bilo brutalno:)

Link to comment

Jos mi nije jasno kako su Pelikansi izgubili kuci sinoc od Vukova, zajebani su ti must win mecevi...

Veceras navijamo za Bruklin, Dalas I Bila:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...