Jump to content
IGNORED

Kraljevi i ostali naši u NBA


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Izgleda da su i u Sakramentu strajkovali postari, pa novogodisnji poklon stigao sa zakasnjenjem..

 

Uzasno su Kingsi nekonstantni, i kad dobiju imaju neverovatne oscilacije. Dve dobre cetvrtine im je maksimum. Ako nesto moze da raduje je najbolja partija Foxa ove sezone. Na stranu poenterski ucinak, 9 asista uz samo 1 izgubljenu je impresivno, plus je bio veoma angazovan u odbrani. Bilo bi dobro da sa takvim stavom stalno izlazi na teren..

Link to comment

A da oladis malo?

 

Dogovor je od pocetka foruma da nema tema o stranim klubovima... Nema liverpoola, manchestera, rome, napolija, lejkersa, file, giantsa, steelersa, green bay...

 

Zasto je problem da se postuju pravila? Sta, izgube ti se postovi na NBA topiku? Sramota te da tamo pišeš? U cemu je problem?

 

Edit: sad vidim pojašnjenje, bez veze je... Nikog ne smaras na nba topiku ako pises o nba timu... Taj koga to pisanje smara nije bas sav svoj...

Link to comment

od cega da oladim?

kaakv ti je to nastup?

samo se cudim da nekom smeta jebena tema na forumu

i to na pdf gde post nikad ostavio nije

 

nije me sramota da pisem, lepo sam ti objasnio, pola postova je nasa (prvenstveno moja) prica o kingsima

"realno" malo je bzvz prema drugm ljudima koje ta prica ne zanima

 

kazem preimenuj, nek bude -pa kako god, ali eto "da ne krsi pravila foruma"

 

 

Link to comment

Moram da priznam da mi je to nedopuštanje tema o klubovima jedno od lošijih pravila na forumu. Što daviti na NBA temi 30 postova ako nekoga briga za kingse, a kontam da je NBA tema baš posećena. Na primer... Ne vidim razlog što ne dozvoliti.. 

Razumem potencijalnu opasnost, da se otvori milijardu tema od jednom za svako sranje što oko košarke što oko fudbala, ali ne verujem da bi tako bilo, o koliko timova zapravo ljudi žele da diskutuju, ne verujem da ih je previše.

Link to comment

ma na fudbalu ima 10+ aktivnih tema

i kapiram da bi se nasla budaletina da zloupotrebljava i otvara temu za svaki moguci klub,  ali to se da regulirati tako sto se budaletina banuje

 

ima tema za dinamo zagreb, ima za drugu englesku, ima za sva moguca omladinska prvenstva

a na kosarci gde imaju bukvalno tri aktivne teme eto smeta o kingsima koji su sinonim za nba dobrom delu srbije

cak ni ne mora biti usko tema za kingse, vise neka neobaveznija prica

 

a zapravo najveci problem podforuma kosarka je nedostatak postova

da nije blizanaca nista se ne bi ni pisalo, a i tu je dobar deo merenje patke

 

nego meni na nekom ljudskom nivou nije jebeno jasno da eto nekom smeta tema na forumu

i to jos na pdf gde ocigledno ne zalazi jer nikad ne pise

Edited by pbg12345
Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

Moram da priznam da mi je to nedopuštanje tema o klubovima jedno od lošijih pravila na forumu. Što daviti na NBA temi 30 postova ako nekoga briga za kingse, a kontam da je NBA tema baš posećena. Na primer... Ne vidim razlog što ne dozvoliti.. 

Razumem potencijalnu opasnost, da se otvori milijardu tema od jednom za svako sranje što oko košarke što oko fudbala, ali ne verujem da bi tako bilo, o koliko timova zapravo ljudi žele da diskutuju, ne verujem da ih je previše.

Jedva bi docekao da se otvore teme o svakom bogovetnom klubu u PL, o jedno 3-4 kluba u Kalču, minimum 3 kluba u Premieri, zatim da se sva diskusija sa NBA raspe na 15 timova u ligi, za svaki pojedinacno... U NFLu da ne prčamo u topicima o posebnim klubovima...

 

Kolicina patkometrije koja bi se tako generisala bi stvorila crnu rupu koja bi progutala do sad poznat svemir, a diskusije bi bile sadržajne u pm...

 

Dakle, not...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...