Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

16 minutes ago, Ros said:

osaka nece da igra zbog genocida nad ljudima tamne koze 

 

uzas kako je pojam genocid devalvirao :sad:

 

Moja prva pomisao takođe.

Link to comment

Bice super ako je jedan dan. Sta ako NBA nastavi, pa krene pritisak na USO?
Osaka se prva i sama ovde povukla, Raonic joj dao podrsku, a sta ce Serena da odluci za USO koji pocinje u ponedeljak i koji ne moze da se odlaze....
Ma ludilo mozga.






Link to comment

Pa dobro, ima i bitnijih stvari od tenisa. Lebron koji je favorit za titulu i koji juri da stigne Dzordana po broju prstenova je glasao za otkazivanje sezone. A nece biti mladji sledece sezone

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Nole će se pokajati što se umešao u americki sport, sad još mora i da bojkotira

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Imao je priliku da vežba.

Link to comment

Meni je malo ovo glupo sa tenisom. Jedan dan odlaganja, a bukvalno nema pauze između ovoga i USO. Pri tom, ostali su samo evropski igrači koji su pristali da dođu u Ameriku u kojoj još uvek hara virus korione i sada su uvučeni u unutrašnju politiku Amerike. Daleko od toga da je ubistvo još jednog nesrećnog crnca mali i beznačajan incident, ali nekako mi se čini da je sve obesmišljeno na kub.

Link to comment

to jeste tacno. medjutim, ako krenu masovna povlacenja sa USO zbog ovoga, ocekujem da se i novak povuce, jer ako bude ostao da igra protiv Dodiga, Vemica, Pashanskog i Dudi Sele za 18. grand slam to bi bas bilo prejadno

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

to jeste tacno. medjutim, ako krenu masovna povlacenja sa USO zbog ovoga, ocekujem da se i novak povuce, jer ako bude ostao da igra protiv Dodiga, Vemica, Pashanskog i Dudi Sele za 18. grand slam to bi bas bilo prejadno

Prejadno je sto se od sportista ocekuje da iskoce sa planete, koja se uredno okrece.

Link to comment





Mislis da sportisti nemaju svoje misljenje i stav? Ne razumem


Gde sam to rekla?
Ovo mesanje sportista, a da nisu Amerikanci, meni je totalno neverovatno, ovo je cista manipulacija i mesanje politike, i to samo zato sto se tu ogroman novac vrti.
Ta podrska recimo a la Raonic je prazan gest, nesto sto apsolutno nece nista da promeni, jer je problem mnogo, mnogo dublji. Super sto se Milos oseca i solidarise sa Afroamerikancima, to treba svaki normalan covek na ovom svetu, da zastupa i brani jednakost po boji koze, vere, ali kao ok sada bojkotujem takmicenja, a dovukli sportiste iz celog sveta pri veoma rizicnim uslovima po njihove zivote, totalno je suludo.


Ako je Le Bron odlucio tako, on emotivno moze sebi da priusti takav gest, on jeste umesan ovde po vise osnova, mada je pitanje koliko je to i racionalno, da li ce sledece godine da osvoji prsten i sta ce uopste biti sledece godine, to ni sam bog ne zna, no ok ovo je njegova borba. Drugima, neamerikancima-neafroamerikancima, nije.


Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...