Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Isto sam mislio da će preskočiti, obzirom da je rezultat za nas bio nebitan. No, igračima se računaju i ovi bodovi.

Odgledao sam skraćeni snimak Kirjos - Cicipas i zaista je bio odličan meč. Osim rezultatske neizvesnosti, gde je svaki set rešilo tri poena na jednu, ili drugu stranu, intenzitet meča izvanredan, obilje dobrih poena, razorni udarci, servisi, svega par BL i bez brejkova u čitavom meču (ukoliko nešto nisam prevideo), sa po 16-20 vinera za svakog od igrača po setu i jednocifrenim brojem UE, odlično kretanje i odbrane. Kirjos je nalazio vremena i da se zabavi, ali i da smešno fula u par navrata. Cici je bio prilično nervozan, posebno besan nakon izgubljenog prvog seta kada je mlatio reketom u želji da ga polomi i gotovo udario oca. Moguće da je dodatno iznerviran bio i zbog neke povrede koja ga je mučila tokom meča.

Link to comment

dobili argentinci i prvi su u grupi. idu na rusiju. 

hrvati moraju dobiti dubl u kom slucaju su najbolji drugi, a belgija druga najbolja i ide na nas.

ako hrvati izgube dubl onda ispadaju a nama dolazi kanada

Link to comment

U ostalim vestima treba spomenuti da je Kecmanović odigrao odličan meč u Dohi protiv Conge. Prvi set je dobio u taj brejku, drugi sa 6:1.

Sutra sa Fučovićem.

Edited by Arkadija
Link to comment

Bas uzbudljivo bilo na mecevima Australija-VB (pogotovu Evans- De Minor i dubl), prosli kenguri u PF.

 

Svidja mi se ovaj ATP Kup. Dinamicno neizvesno, igraci naprzeni, daju max, publike u Australiji bogami za svakog tamo ima, ucestvuju vrlo aktivno bas kao na DC, odicna priprema svima za AO, super, super, super, (za)ziveo zauvek!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Očekivao sam da DeMinor dobije Evansa, ali se desilo obrnuto, pa je AUS morala da traži prolaz na teži način - preko GB dubla. Žao mi je što nisam bio u prilici da ispratim taj meč.

SF najverovatnije protiv Španije je spektakl u najavi.

 

Mislim da će RUS proći ARG, a neizvesno će biti nama u meču sa Kanadom. Verujem da imamo veće šanse u oba singla, dok je dubl neizvestan. Šapovalov do sada nije bio problem za Đokovića, ali ovde igra u odličnoj formi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...