Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Danas treba da se ozvaniči ali US open će se igrati ove godine, bez prisustva publike. Vašington i Sinsinati takođe, Kanada otpada. Priča je da će se Rolan Garos opet pomjeriti kako bi napravili mjesta da organizuje Madrid i(li) Rim. Azija će biti otkazana.

 

Očigledno da svi sada moraju da odrede prioritete kako bi izvukli nešto iz ove sezone. Što se mene tiče ova odluka je sranje, svi slemovi će imati po zvjezdicu pored imena. Bolje bi bilo da su otkazali sve skupa i igrali egzibicione turnire u onim dijelovima svijeta gdje je to moguće.

Link to comment
5 minutes ago, keitel said:

Danas treba da se ozvaniči ali US open će se igrati ove godine, bez prisustva publike. Vašington i Sinsinati takođe, Kanada otpada. Priča je da će se Rolan Garos opet pomjeriti kako bi napravili mjesta da organizuje Madrid i(li) Rim. Azija će biti otkazana.

 

Očigledno da svi sada moraju da odrede prioritete kako bi izvukli nešto iz ove sezone. Što se mene tiče ova odluka je sranje, svi slemovi će imati po zvjezdicu pored imena. Bolje bi bilo da su otkazali sve skupa i igrali egzibicione turnire u onim dijelovima svijeta gdje je to moguće.

samo neka te zvezdice stoje pored novakovog imena :)

Link to comment
1 minute ago, keitel said:

 

Ne vjerujem da će Novak ići u Ameriku. Nadal sigurno neće.

ma ici ce, ne brini se. ameri su promenili uslove odigravanja 

Link to comment
6 hours ago, keitel said:

Danas treba da se ozvaniči ali US open će se igrati ove godine, bez prisustva publike. Vašington i Sinsinati takođe, Kanada otpada. Priča je da će se Rolan Garos opet pomjeriti kako bi napravili mjesta da organizuje Madrid i(li) Rim. Azija će biti otkazana.

 

Očigledno da svi sada moraju da odrede prioritete kako bi izvukli nešto iz ove sezone. Što se mene tiče ova odluka je sranje, svi slemovi će imati po zvjezdicu pored imena. Bolje bi bilo da su otkazali sve skupa i igrali egzibicione turnire u onim dijelovima svijeta gdje je to moguće.

 

Nek stoje zvezdice, kad je deda drao Filipusise i buraniju niko se nije zalio :fantom:

Link to comment

koje sranje da se madrid igra odmah posle us opena, a tek onda rim.

novak ce sigurno preskociti madrid ako odigra us open jako i do kraja, a time gubi 1000 ako rese da skidaju poene.

no, to se jos ne zna sigurno:

 

FEDEX ATP RANKINGS
The FedEx ATP Rankings have been frozen since 16 March 2020. The ATP continues to monitor all global travel restrictions and general access to playing opportunities ahead of the resumption of the Tour.

As the situation continues to evolve on a weekly basis, a determination will be made in the coming weeks with respect to the most appropriate and fair way for the rankings to resume in parallel with the resumption of the Tour.

Link to comment

Nema šta misliti za Novaka, ako bude uslova pojavi se u Ohaju i put pod noge u NY, isto u Madridu, Rim će da proba da odradi i vidi šta je gde je na šljaci pa na RG gde mislim da ima više šanse nego u NY gde će biti svakakvih pritisaka i adaptacije

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Tsai said:

Jbt kako ce se to sve odigrati. Ima da bude ozbiljnih povreda

 

Sigurno će mnogi kalkulisati. Ko bude jurio lovu, naći će način da se pojavi na oba GS turnira, ili da makar na jednom prođe bar jedno kolo. Ovo ostalo će se odrađivati, Rim u ovom rasporedu je WTF... Rafa nema razloga da se pojavljuje na terenu do Madrida. A biće zanimljivo pratiti i vremensku prognozu za RG, možda bude miholjsko leto, a možda stigne i jesen-zima...

Edited by Malvo
Link to comment
11 hours ago, mlatko said:

Nema šta misliti za Novaka, ako bude uslova pojavi se u Ohaju i put pod noge u NY, isto u Madridu, Rim će da proba da odradi i vidi šta je gde je na šljaci pa na RG gde mislim da ima više šanse nego u NY gde će biti svakakvih pritisaka i adaptacije

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

za novak je pitanje madrid ili rim uslovljeno koliko daleko ce  penetrirati amerima na usopen-u. ako udje u finale nema sanse da ce igrati madrid

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...