Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

32 minutes ago, Malvo said:

Po kojim pravilima igraju? Piše mečevi traju do sat vremena, valjda pobedi ko osvoji više grmova za to vreme, šta li...

do 2 u setovima, do 4 u gemovima bez dva gema razlike. znaci ko prvi do 4 njemu devojka

Link to comment

Gledala malo Dimitrova i Lajovića, pa solidno je bilo, imajući u vidu da nisu ozbiljno igrali tenis od februara. 

Što se tiče publike, niko nema masku, nigde se ne drži distanca, ali to je bilo i očekivano, zar ne.

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Čitao sam malo komentare po tviterima i forumima oko Adria tour-a i niko živ ne priča o tenisu, svi su zabezeknuti izostankom bilo kakvih mjera opreza.

 

U pravu su. Ovo je nevidjena budalastina

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Jumanji said:

Odoh veceras, super izgleda sve. Da mi je neko rekao da cu toliko da se radujem sljaci, a da nije RG16.
 

kako si došla do karata ?

joooj što ti zavidim 

Link to comment

 

Pravo da ti kazem @dùda ne znam cime sam zasluzila ali dobila sam ih, a da ih nisam trazila. Ovako nesto mi se prvi put u zivotu desilo, s obzirom da do svega moram uvek na tezi nacin.

I posto je u dobrotvorne svrhe, Novak organizator (mada bilo ko da je bio) platila sam ih. To volim da naglasim iako je bilo ubedjivanja.

Ko zainat ovaj vikend mi je haos od obaveza, tako da delim zadoviljstvo sa familijom i prijateljima koji mogu da idu (imam za sva tri dana).

Juce sam bila, ali ne od pocetka (JJ prosla pored mene, ko filmska diva je [emoji16]), za dnevnu sesiju dala karte bratancima, a sutra, valjda cu moci opet bar uvece.

Sve ih drzim sad na stendbaju.

 

Probala sam tog dana preko sajta mislim 3.juna kada su izbacili prvi kontigent od 1k, ali to je bila nemoguca misija. Ludilo od interesovanja.

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Jumanji said:

Probala sam tog dana preko sajta mislim 3.juna kada su izbacili prvi kontigent od 1k, ali to je bila nemoguca misija. Ludilo od interesovanja.

pa znam to, zato sam te i pitala kako si došla do karata

ali baš mi je drago da si dobila tu priliku, i treba da je dobije pravi fan, iako je to retkost, uglavnom karte dobiju oni koji dolaze uglavnom da budu viđeni

 

ne znam da li si ranije gledala novak u živo, to je posebna priča, to njegovo kretanje, to na tv-u ne izgleda ni približno tako fascinantno kao kad gledaš u živo

ja sam, kada sam ga gledala, samo blenula u njegove noge, to kretanje mi bilo neverovatno :D

  • +1 2
Link to comment

Hvala ti [emoji173]

Da, gledala ga svaki put u Bg, kada smo osvojili DC, svaki DC mec, Serbian Open, i druge tenisere naravno ne samo njega, ali on je poseban. Za njega navijam svim srcem i iako volim da gledam i manje turnire gde ne ucestvuje, nije to nesto sto mogu u kontinuitetu, s obzirom da moram da imam nekog za koga navijam kada gledam sport :)
Vodila klince (bratance) svuda sa sobom, na sve Novakove treninge, ali nisu se primili na tenis vec na basket [emoji846]

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...