Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Ovo ce dovesti do nenadanih tumbanja na listi sto za posledicu ima povoljniji/nepovoljniji zreb za neke naredne turnire. Kada je u pitanju ATP lista i bodovanje, nema logike da se zadrzavaju neki bodovi osvojeni prosle godine za ranking i plasman u 2020.

Link to comment

Inace, turnir je otkazan dan pred pocetak, sto je onako vrlo profesionalno od strane organizatora i ATPa.

 

Sta su ocekivali, da ce korona da se samoubije za pet dana?

Link to comment
5 hours ago, Nesh said:

Meni logicnije da ne diraju bodove. Ovako "kaznjavaju" one koji su prosle godine odigrali dobro. Bez veze.

 

Ti bodovi bi svakako bili skinuti

Link to comment
15 hours ago, Nesh said:

OK, hvala, nisam neki poznavalac sistema bodovanja i vezecih pravila, samo sam glasno razmisljao. :)

 

Nisi jedini, meni to ima logike, da se ne diraju bodovi sa turnira koji je otkazan i da se racunaju do tog turnira, naredne godine.

Lajovic misli isto

 

“Realno, treba da ostanu bodovi koji su bili od prošle godine. Šta si uradio prethodne sezone, to treba da ti ostane, to je moje mišljenje i to je najlogičnije rešenje”, smatra Duci i dodaje u šali: “Pogotovo u Monte Karlu (igrao finale)”.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...