Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Ros said:

hoce li taj topik za ao vec jednom?

 

nadal ulazi sa 1320 poena prednosti. da bi se novak vratio na broj 1 mora da osvoji turnir i da nadal ne dodje do polufinala

 

Brate Nadal ima 10.235 bodova a Nolo 9.720...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sve bi dao za još jedan RG. Čisto da ne bude da ga je jedan usrao. 

 

Bilo je tu dosta dobrih prilika, meni je najteže pao poraz od Wawrinke u finalu jer sam tu očekivao pobedu. Sa druge strane, kako je Wawa igrao, dobio bi i 2 Đokovića. A opet, sećam se da je pričao posle meča da je osećao i umor i tremu i sve ali je bukvalno glumeo da je sve u redu i uspeo je to da nadvlada. Svaka mu čast.

I onaj poraz od Federera od 3-1 kada mu se skupilo i no. 1 mesto i rekord u tom meču (jer je Tipsar predao meč na nekom turniru pre toga, možda BG open ili tako nešto?). Čudan je taj meč bio, mislim da je Đovak imao dosta dobrih prilika ali  ga jer ipak izgubio iako rezultat tj poslednji set 6-1 za Rodžera ne govori u prilog tome. Tako mi je nekako ostalo u glavi da je to moglo da se dobije..

Link to comment

Meni je gori onaj jedan poraz od nadala, kad nisu hteli jebeni teren da poprskaju, a po pravilima je valjda trebalo.

Onda jednom opet sa Nadalom kad je bilo vlažno i Nole ga razbijao ali kao mrak pa prekinuli meč i sutradan Nole izgubio u suvim uslovima.

Čak je i Kurijer pisao negde o tome tipa kakvo je to bilo sranje i izlaženje u susret Nadalu mimo pravila.

 

Ed.

Jer je navodno još itekako moglo da se igra tj bilo je vidljivo.

Kurijer je bio na licu mesta.

Edited by dùda
Link to comment
13 hours ago, dùda said:

Meni je gori onaj jedan poraz od nadala, kad nisu hteli jebeni teren da poprskaju, a po pravilima je valjda trebalo.

Onda jednom opet sa Nadalom kad je bilo vlažno i Nole ga razbijao ali kao mrak pa prekinuli meč i sutradan Nole izgubio u suvim uslovima.

Čak je i Kurijer pisao negde o tome tipa kakvo je to bilo sranje i izlaženje u susret Nadalu mimo pravila.

 

Ed.

Jer je navodno još itekako moglo da se igra tj bilo je vidljivo.

Kurijer je bio na licu mesta.

 

Prekinuli su radi kise. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...