Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Novax ima prednost prednost po kladionicama,što mi je potpuno nerealno.Isto protiv Mede bio je još veći favorit i završilo se po mnogima od nas 

očekivano.U punoj je snazi,više vremena za odmor,fokusiran,nije mu umro đedo i prađedo i opet je podcenjen.Na njega bi trebala biti kvota 1,6.

Ali kad su takve kvote oni znaju nešto što ne znam pa neka bude i ovaj oput 

 

Malu prednost ima Meda protiv Nadala i to je okej,očekujem tajbrek trećeg seta i 9-7 za rusa   

Link to comment

Od kada gledaju kladionice ko je kome umro?

Doduse, ne znam kako se kladionice ponasaju i sta im je sve merilo, ali logicno mi je da je Novak morao da ima prednost u odnosu na Danilla & Domenika, jer je em prvi na svetu, em dobio obojicu ove godine.

E sad to sto nema motiva, sto mu nivo nije dovoljan trenutno za Austrijanca i ako nesto naprasno ne promeni, nece proci u finale, druga prica.

Nadal sa druge strane nema problema sa Medvedevim cak ni na hardu, bar ih nije imao prosle godine, ne znam da li ima veze sto se nisu ove sreli, da li utice to na kvote, ali mislim da ce ih danas imati.

Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

ne znam kako se kladionice ponasaju i sta im je sve merilo


Kladionice odrede početne kvote na osnovu percepcije, na osnovu onoga što se očekuje. Kvote na jednog i drugog igrača budu takve da razlika između uplata i isplata uvek bude u korist kladionice za nekih 15-20%. U svakom trenutku se kvote nivelišu prema uplatama, da se taj procenat ne dovede u pitanje, tj. ako ljudi počnu više da uplaćuju na igrača 1, njegova kvota pada, a raste kvota onog drugog...

  • Hvala 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...