Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Tsai said:

Uvecan H2H i smanjena razlika u bodovima. I to je vec dovoljno :)

 

Pribojavao sam se malo ovog meča, zbog toga što mislim da je Novak imao više toga da izgubi: najpre očigledno ATP kup, a onda zbog nadolazećeg AO i trke sa Rafom za prvo mesto (u svetlu borbe za titule, a ne prosto za nekim ATP bodovima).

 

 

Rafa je u razmenama u TB, a mislim možda i nešto ranije, nakon jednog Novakovog relativno lakog, promašenog BH po dijagonali odlučio da Novaka navuče na još neku grešku, što nije prošlo.

 

Sve je sveže i ne mogu još da se prisetim svih hirurških poena koje je Novak odigrao, ali sam zapamtio onaj na drugu brejk loptu za Nadala, što mu je donelo 30:40, kada je nizom skraćenih dijagonala iz strane u stranu izgradio poen iako je ovaj sve vraćao.

Link to comment

Vrhunski nivo u finišu.

 

Biće zanimljivo kako će se ovo takmičenje odraziti na formu u Australiji. Godinama unazad svi najbolji tempiraju formu za Melburn kao jedini stvarno bitan turnir između septembra i maja, tako da će ovo sigurno poremetiti stvari. Pogotovo Nadalu koji je igrao i naporan dejvis kup u novembru.

Link to comment

Jeste ŠBBKBBizam, ali se , posle ove skoro plebiscitarne podrške publike, neizbežno nameće: 

kako bi izgledala Nolova karijera i kakav bi bio  omer (ne Karabeg) u osvojenim GS i inim titulama da je makar na trećini važnih mečeva publika navijala za Nola?

Rafa se verovatno prvi put suočio sa frenetičnom podrškom Nolu i odmah čovek ispizdeo. Sada, nakon nošenja Nolovih cipela,  ima još jedan jak razlog da ceni svog najvećeg protivnika.

Link to comment
33 minutes ago, Arkadija said:

Ljudi, kakvo navijanje, pa u Brazilu možda samo na fudbalu, ovako da se navija. 

Ceo stadion skandira Srbija, Srbija, pa kod nas nikada ne bi bilo tako.

 

Uzeo Nole meč.

Neko je davno napisao da bi fudbalska repka sve svoje meceve trebala da igra napolju. Imali bi neverovatnu podrsku i rezultati bi bili bolji. A ne vi Beogradjani kad odete na sportske meceve ko da ste otisli u pozoriste :tongue:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...