Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

A jel zbog toga besneo Čekinato sad na kraju? Nisam gledala, slučajno videla poslednji gem.
Da, evo i sad na intervju za Super TennisHD kaže da nije pošteno [emoji24] navodno je Laslo igrao posle MTO kao preporođen i trčao "dva ipo sata kao nenormalan". Loš gubitnik nije dobar sportista bez obzira na igru.



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Problem je (i) u mentalitetu, podržavaju ga i u studiju i kažu "sve je bilo dobro ali šteta za rezultat finala" pa jebo vam pas mater svima redom i sestre neparnim danima... podelite svojima WC (koju je i Marko dobio...) i napravite samo selekciju igrača koji gube od italijanskih tenisera, ne znam... otvorite kesu? Ne znam ni zašto ne isključim papagajske plačljive govnare.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk





Link to comment

Koji igraci su najveci gospodini na turu od poznatijih?

Neki smatraju nadala G-dinom i istina je da se ne ljuti tokom meca ali kad izgubi od Novaka prosto nije u stanu da skrije koliko kuva u njemu od poraza. Na 50-50 lopticama nije poznat po fer pleju koliko na sebicnost.

 

Wawrinka? Totalno skromna faca na AO finalu protiv nadala - od tad ubitnicki pogled na terenima ali i dalje se ne dere i postuje protivnike?

"good guy" Nkori? Federer?

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...