Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Imam za koga da navijam kad se djoko povuče. Meda je super lik, kako samo kulira. Jedna od retkih prilika da sva publika navija za Novaka. Da nisam odavde, prilično bi me iritirala publika, naročito onaj da maramom oko glave koga su non stop sumirali.

Edited by Budja
Link to comment
Pribudim se na zadnji gem. Ako je ceo mec bio ovakov, svaka cast. Onsj poen na mrezi je nestvaran bio.

Duci Lajovic mi je jos vece iznenadjenje. Bravo!

+1

Na mrezi je za onaj poen bilo minut-dva standing ovation stadiona. dobro 80-90% su navijali za Novaka. Duci je preneo veliki deo tereta do ovog finala, igrac i po!

 

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 

 

 

Link to comment

svaka čast vama koji ste gledali i još u gluvo doba

i hvala za prenošenje  utisaka :thumbsup:

 

na mlađima svet ostaje, godine gledanja novakovih mečeva su uticale na moje živce, ja više nisam u stanju da ga gledam :sad:

 

ako se pojavi neki hajlajts sa meča, linkujte pliiiz

Link to comment
47 minutes ago, dùda said:

svaka čast vama koji ste gledali i još u gluvo doba

i hvala za prenošenje  utisaka :thumbsup:

 

na mlađima svet ostaje, godine gledanja novakovih mečeva su uticale na moje živce, ja više nisam u stanju da ga gledam :sad:

 

ako se pojavi neki hajlajts sa meča, linkujte pliiiz

 

Imaš već na YT i to one od 15 min, a imaš nešto kraće i na SK YT kanalu.

 

 

Probudio sam se za finiš i tačno se videla Novakova nesigurnost kada je servirao za meč, na sreću dobro je sve prebrodio. Medvedev ima sposobnost da se izmigolji kakvu ni Novak nema: čini se da sve ide dobro, a on ti je za vratom, a u prilog tome i statistika. Nervozu kod Đokovića objašnjavam nezadovoljstvom zbog toga što mu je meč izmakao kontroli na početku drugog seta i produžio se do preko dva i po sata, što je drugi u nizu, verovatno i primislima na prethodni poraz od Medvedeva i pritiskom za finalni ishod, kada mu je Lajović već maestralno pripremio teren, a za dublove ne znam koliko bi mu snage uopšte preostalo - izgledao je potpuno iscrpljen na kraju.

Đokovićeva statistika daleko bolja od jučerašnje, podigao znatno procenat i uspešnost prvog servisa, znatan broj vinera, itd...

Lajoviću sve čestitke na izvanrednoj pobedi, pa šta je sve danas taj čovek odigrao iz trka!

Edited by Ras
Link to comment
11 minutes ago, Ras said:

 

Imaš već na YT i to one od 15 min, a imaš nešto kraće i na SK YT kanalu.

 

 

Probudio sam se za finiš i tačno se videla Novakova nesigurnost kada je servirao za meč, na sreću dobro je sve prebrodio. Medvedev ima sposobnost da se izmigolji kakvu ni Novak nema: čini se da sve ide dobro, a on ti je za vratom, a u prilog tome i statistika. Nervozu kod Đokovića objašnjavam nezadovoljstvom zbog toga što mu je meč izmakao kontroli na početku drugog seta i produžio se do preko dva i po sata, što je drugi u nizu, verovatno i primislima na prethodni poraz od Medvedeva i pritiskom za finalni ishod, kada mu je Lajović već maestralno pripremio teren, a za dublove ne znam koliko bi mu snage uopšte preostalo - izgledao je potpuno iscrpljen na kraju.

Đokovićeva statistika daleko bolja od jučerašnje, podigao znatno procenat i uspešnost prvog servisa, znatan broj vinera, itd...

Lajoviću sve čestitke na izvanrednoj pobedi, pa šta je sve danas taj čovek odigrao iz trka!

hvala :), već sam pogledala

 

ta nesigurnost na kraju meča je zahebana stvar kada se uvuče

zbog toga nadalovi navijači kukaju već godinama

 

da, čestitke duciju, svaka čast

 

kirgios je dijabola

najodvratniji lik na turu :ph34r:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...