Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Ja sam to sinoć gledao i upravo imao isti utisak...Ali iskusniji sa ovog foruma kažu da Rade radi za SNS huntu...
Aman niko nije rekao da radi za SNS.








... Shiit has hit the fan

Link to comment

Oko što je juče govorio kapiram da 90% ljudi sa ove strane žice ne bi imalo petlje da kaže na Pinku. Tipujem da bi to smjeli samo ovi matori cinici tipa Stupar, Vlajić, Stojadinović, tako neki lud kurčeviti lik tipa Vidojković ili dr Žujović, onih par oštrog jezika tipa onaj Nebojša Milenković, možda neko sa debelom zaleđinom i to je to. I ako je dio dila, ono za dizanje rejtinga SNS meni bar djeluje kontraproduktivno.

Link to comment
31 minutes ago, Frank Pembleton said:

Aman niko nije rekao da radi za SNS.








... Shiit has hit the fan
 

Ja sam rekao. Tj, ne da direktno radi za SNS, ali bi mi bio jedan od top kandidata za "coveka Sluzbe". Dalje sam nagadjao da ce biti u grupi koja ce gurati Tadica kao kandidata

 

fakat je da sam to rekao pre emisije koju nisam gledao :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment
35 minutes ago, James Marshall said:

Oko što je juče govorio kapiram da 90% ljudi sa ove strane žice ne bi imalo petlje da kaže na Pinku. Tipujem da bi to smjeli samo ovi matori cinici tipa Stupar, Vlajić, Stojadinović, tako neki lud kurčeviti lik tipa Vidojković ili dr Žujović, onih par oštrog jezika tipa onaj Nebojša Milenković, možda neko sa debelom zaleđinom i to je to. I ako je dio dila, ono za dizanje rejtinga SNS meni bar djeluje kontraproduktivno.

 

Pa sto nikad ne pozovu Stupara, Vlajica ili Stojadinovica, nego likove poput Olenika ili Veljanovskog? Mora da Beba Mitrovic mnogo voli taj GDF? Nije njihova uloga da dizu rejting SNS-u, zato su zaduzeni razni nazovi "analiticari" i "poznavaoci prilika", nego da budu konkurencija pravoj opoziciji i daju legitimitet Vucicu. Kao eto i na Pinku se moze cuti drugacije misljenje, oni hrabri to samo koriste. Kad bi i drugi bili tako hrabri..

  • +1 1
Link to comment

Aj Jelena Milić i Đuka, to kontam, "narativ", s jedne strane evro-atlanstsko, valjda znaju naši evropski prijatelji šta je dobro za našu životnu sredinu, raskrinkavanje domaćih zelenih itd. Đuka voli RT, kako je već objavio, al čemu služi Anđus sad kad je rehabilitovan?

Link to comment

Pa da pokaže svima da je Vučić milosrdan, da nakon što odlutaš, poslije prevaspitavanja možeš da se vratiš u toplo krilo 

 

Plus će on vjerovatno da iznosi neka "saznanja" sa ulice pošto kao ima prijatelje svugdje

Link to comment

ovi toliko baljezgaju da sam se ja konačno dosetila na koga mi liči podgojeni anđus: iste oči ko keti bejts u mizeri.

osim toga, primećujem da se preparirana jelena milić dosta smirila u nastupu, nema više one kidišuće histerije. jedino nikako da provalim šta ona sada tačno radi (osim što agituje za sns), jer govori o sebi i vođenju CEAS u prošlom vremenu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...