Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

auuu :blink:

sent from bubamoto
 

Slika govori više od 1000 reči...

 

Razmišljam, da li su Čeda i  Šešelj i nekad davno pre 20-30 godina imali neku ideologiju ili je još tad bila šuplja priča, a narod (kakav god) im verovao? Ako si imali, kad su shvatili da im to ne treba...

 

Kako se od vođe studentsko protesta postena Čeda danas? Kad čovek odluči, bole me kurac da budem pošten, hoću sveeee?

 

Kako se od desinčarskog vođe i velikog nacionaliste postane podguzna muva svog političkog deteta? Kad se sebi kaže, mene nije sramota da budem dvorska luda?

 

Za ovo™ u sredini nemam dilema, to je govno bez ideologije odavno...

 

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Slika govori više od 1000 reči...

 

Razmišljam, da li su Čeda i  Šešelj i nekad davno pre 20-30 godina imali neku ideologiju ili je još tad bila šuplja priča, a narod (kakav god) im verovao? Ako si imali, kad su shvatili da im to ne treba...

 

Kako se od vođe studentsko protesta postena Čeda danas? Kad čovek odluči, bole me kurac da budem pošten, hoću sveeee?

 

Kako se od desinčarskog vođe i velikog nacionaliste postane podguzna muva svog političkog deteta? Kad se sebi kaže, mene nije sramota da budem dvorska luda?

 

Za ovo™ u sredini nemam dilema, to je govno bez ideologije odavno...

 

 

 

 

Za ideale ginu budale..

 

 

Link to comment

Čeda je to odlučio još pre petog oktobra, kad je video kako može, pa što ne bi i on. Nije mi jasno kako to ljudi nisu davno videli i kako su glasali za taj jebeni LDP ikad u životu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

ja mislim da oni nisu morali nishta da odluchuju. nije ni ona, pa samo njena munjevita uzbrdo putanja je dokaz. samo to se radilo, samo to se chekalo, prilikica. 1 chedomir je morao chak i da se najede nekih ozbiljnjih govana*** i nadobije nekih batina putem, ali i to chak bilo drugo vreme i okolnosti. a sheshelj je svoja pricha, on se dobro zabavlja oduvek ph34r.gif

*** ozbiljnijih svakao nego shto je 3 meseca chitanja laznih brojeva i uparivanja maske sa kompleticima.

uvek rado ponavljam prichu o skromnom momku iz komshiluka koji je iznenada postao shurnaesti sekretar ministarstva nauke. posle 14 dana je pochelo da dolazi sluzbeno auto po njega, 21 dana je prestao da govori dobar dan. shteta shto nije potrajalo. ali je dovoljno 3 nedelje da chovek poveruje da sve to zasluzuje. i ako iole ume, nebo je granica.

sent from bubamoto









  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...