Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

12 hours ago, slepa živana said:

kakvi jadnici

dijalogdžije

kad kažeš čovek-govno to je praktično mitsko biće, al kako poverovati da na jednom mesu vidiš dva takva... kao dva supermena, ili dva betmena. to ne može. šta im rade, jel ih drogiraju, kako dolaze do ovog stanja svesti, nije mi jasno.

 

Vrlo je jednostavno, samo su pizde.

 

Tim pre što bih ćutanje DONEKLE razumeo da je ono izgovarala neka osoba od autoriteta koje se plaše iz nekog razloga, a ovako su prećutali jednoj običnoj ljudskoj vaški.

 

Za Ćirjakovića me ne čudi, za Šapića sam mislio da u sebi ima još koji promil bilo čega 

 

 

 

Link to comment

Šapić, šta god mislio u sebi, je dobio ulogu koju će da igra narednih par godina. Ćirjaković se proslavio proganjanjem Jovane Gligorijević na Tviteru, nešto mi je teško da ga zamislim da demonstrativno izađe iz studija u ovoj situaciji. Sve je to, u stvari, pripremljena predstava, da se još malo opljune, oblati i izvrši pritisak na nepodobne. Pazi molim te, gospodin Vuksanović tek tako osetio potrebu, iz čista mira, prethodno pogledavši u telefon, da opljune Žaklinu, onako argumentovano.

  • +1 1
Link to comment

Ovo što je Ćirjaković sagnuo glavu mi je više pokazatelj da je fizički nešto loše nego da ga je blam, lik je hodajuća mizoginija, a ovaj narativ koji fura Drogas a furao je DJV prije toga je patentirao Ćirjaković.

 

Ja iskreno mislim da Drogas ni ne zna ko je Žaklina Tatalović, ja mislim da taj lik ne gleda ni Pink, a kamoli N1. 

  • +1 1
Link to comment

Znam da zvuči potpuno neverovatno, ali ovo što Lukas priča na tom snimku je ništa u poređenju s onim što je objavio na Tviteru sinoć. Tamo napada Mariniku povezujući je sa tipom koji mu ovih dana pleni imovinu preko izvršitelja, izbacio je video sa tim tipom i nekom nesrećnom devojkom koji je istovremeno odvratan i jako tužan i ne znam kako je moguće da Tviter još nije obrisao tu bedu.

Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Kakav je to "narativ", šta, izvršitelji su duboka država i u rukama opozicije, postavila ih žuta banda :lolol:

Don't go there, može da ti deluje smešno, ali to jeste jedan od narativa, jer je dobar deo izvršitelja postavljen za vreme DS-a, a ima članova DS-a koji su u onom među periodu, posle pada uleteli u izvršiteljski posao, dok još ovi nisu zajahali punom snagom...

 

Tako da tamo ima dosta ljudi koji su protiv ove vlasti, bar u načelu...

 

I vrh komore se percipira kao anti SNS jer nisu explicitno njhovi ljudi na vrhu... A već treći put ih jebe korona da promenu vrh... :lolol:

Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Ček, gospodin Vuksanović ima Tviter? :happy: Dakle dobili smo raspevanog Sima Spasića, digitalno opremljenog.

 

Cuo covek da na tviteru pominju lajnu pa da ne propusti :Jova:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Imao kao neku konferenciju i uputio izvinjenje.

Slao mu neko Zaklinine tvitove za vreme emisije, komentarisala ga nesto, to je navodno bio povod.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...