Jump to content
IGNORED

"Ostali" sportovi u Nišu


Nesh

Recommended Posts

Sutra u 17:00,  odbojka, hala, sluzbenui ulaz, Nis - Partizan.

Partizan nas je pobedio u Nisu, bas su dobro igrali tada. Ne znam sta se desava sa njima, imaju 5 poraza u nizu. Valjda nece da se povampire bas sutra. Ocekujem zanimljivu utakmicu. Bumo vidli.

Edited by Nesh
Link to comment

Laganica. :D

 

Nis - Partizan 1:3. Posle 5 poraza u nizu, dodjose u Nis i, kao i prosli put, pobedise bez mnogo muke. Trebalo je da bude 0:3, ali nekako uzesmo set.

Najlosija utakmica Nisa koju sam gledao.

Servis? Katastrofen. Keita i Cubrilo su u prva dva seta zajedno poslali u polje Partizana otprilike jedan servis. Posle je Cubrilo pogodio nesto u trecem setu, Keita mozda poneki servis, ostali isto ocaj. Milovanovic im je zadavao malo muke na servisu, ali kao sto sama rec kaze, malo. Pogadjao je i Ikbajri ponekad. Toliko.

Prijem? Libero Jovic nije igrao, menjao ga Nikic. Uf, nije to izgledalo dobro na prijemu. Da Nikic izgleda malo bolje, postarao se jelic. Ocajan je bio. Ono malo sto je islo na njega u napadu isto nula. Protivnicke ekipe obicno gadjaju Keitu servisom, ali kad su videli u kakvom je "raspolozenju" Jelic, sve je islo na njega. Bas mu, blago receno, nije bio dan.

Blok? Tu nismo i inace nista posebno, ali veceras mozda dva bolka u prvom setu i jos jedan posle, sve ostalo sto je islo u blok, blok-out, mislim da nismo uspeli ni da upasivimo nijednu loptu. Mozda mi je nesto  promaklo, ali ako nije nijedna, onda blizu.

Partizan odlican u odbrani, blok dobar, mnogo upasivljenih (uf, kakav izraz, al ne mogu da trazim bolji :D) napada. Servis bez poklanjanja kao kod nas, Lekic je uvek uzimao po nekoliko poena (samo smo ga jedno skinuli sa servisa, a da nije uzeo poen), a kad ga je Janic zbog necega menjao na servisu i kad je ulazio Huzejrovic, ni to nije bilo dobro. :dry:

I drugi su solidno servirali, ali sam ja zapamtio Lekica.

U napadu isto mnogo bolji.

Dakle, Partizan zasluzeno, ostaju u igri za 4. mesto. Kako su pukli 5 prethodnih utakmica, stvarno mi nije jasno, posto, bar u Nisu, deluju kao dobra ekipa.

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...

 

Quote

 

Odbojkaši Niša vicešampioni Srbije

Autor: Ljubica JocićIzvor: Južne vesti
 
 
Od drugoligaša do vicešampiona Srbije; foto: JV / Vanja Keser
 
 
 

Odlukom Izvršnog odbora i predsedništva Odbojkaškog saveza Srbije i direktora takmičenja, šampion Srbije u sezoni 2019/2020 je novosadska Vojvodina, dok je istorijsko vicešampionsko mesto zauzeo Odbojkaški klub Niš. Takmičenja su završena, a ekipe su osvojile pozicije na kojima su bile pri uvođenju vanrednog stanja u Srbiji. Nišlije su srećne zbog uspeha, ali ističu da ostaje žal za šansom da napadnu sam vrh i naglašavaju da je zdravlje svima na prvom mestu.

 

 

Super je bilo ove sezone, dobra odbojka, zanimljive utakmice, imali smo i par kikseva, ali, sve u svemu, tesko da bismo ugrozili Vojvodinu u plej-ofu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Quote

 

Najbolji igrač OK Niša odlazi u Južnu Koreju, libero tima u B reprezentaciji

 

Kao prvi pik na draftu u elitnoj odbojkaškoj ligi Južne Koreje izabran je najbolji poenter Superlige i Odbojkaškog kluba Niš primač Numori Keita iz Malija. Libero niškog tima Dušan Jović pozvan je u B reprezentaciju Srbije koja će okupiti od 1. juna okupiti igrače domaće lige.

 

 

Ode Keita. Ocekivano. Nek mu je sa srecom, bilo je super gledati ga u Nisu.

Link to comment

A evo i saljivih priloga;

 

Prvaci Evrope, odbojkaši Srbije, počeće sa treninzima u ponedeljak, 1. juna, a na spisku selektora Slobodana Kovača, najboljeg trenera Evrope u 2019. godini među 31 imenom nalaze se i libero Dušan Jović i primač Davide Kovač iz Odbojkaškog kluba Niš, vicešampiona Srbije.

 

Koliko sam ja pratio utakmice, mladac je mogao da prima samo platu,

Edited by Nesh
Link to comment
  • 4 weeks later...

http://www.zurnal.rs/odbojka/super-liga/98891/korektor-partizana-marko-nikolic-pregovara-sa-nislijama

 

NisVolley · 25 јун, 2020 14:03

Sa dva stranca dogovorena ( opet crnci), Antonicem dizacem, produzenim ugovorima sa liberom, prvim srednjakom, dizacem i primacem iz postave iz prosle sezone, plus Marko, sastav za respekt! Nedostaje srednjak za postavu i to je to.. Respekt!

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...