Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

On 1.10.2020. at 14:47, LeBron said:

Pravilnik je tacan, vozila eco i biz klase nisu pet friendly

Može pitanje (za tebe ili random  CarGoistu ovde): zašto na aplikaciji™ nema (više?) mogućnosti plaćanja kreditom?

Na koje načine (sem da ostaviš podatke o kartici u aplikaciji) se uopšte može platiti CarGo usluga?

Link to comment
43 minutes ago, pt 2.0 said:

Može pitanje (za tebe ili random  CarGoistu ovde): zašto na aplikaciji™ nema (više?) mogućnosti plaćanja kreditom?

Na koje načine (sem da ostaviš podatke o kartici u aplikaciji) se uopšte može platiti CarGo usluga?

To iskreno ne znam. Imam i ja i korisnicku aplikaciju, ponekad detetu narucim auto kad ne mogu da idem po nju, ali sam ostavio broj kartice.

  • Hvala 1
Link to comment

Je l radi cargo?
Pokusavala sam dobrih 30 min da narucim bilo koji babi, cak i za kes, ali stalno mi odbrojava 50 sek i kaze na kraju: pokusajte ponovo, iako su u okolini svi bili od 3-4 min, bar tako kaze app.

Link to comment

Meni se vise puta desava posle jutarnjeg spica oko 10, 11 da nema standardnih vozila. Ali ako se izabere ona EKO ili kako se vec zove klasa onda dodju odmah.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Cini mi se da je cargo (ne)znatno napumpao cene, poslednja dva puta sam platio oko 1000din za relaciju koja je ranije bila oko 800din
Jeste, primetila bakuta moja.
Kaze Pink jeftiniji -.-
A sta cu, ne mogu uvek da je vozim.
Link to comment
On 17.10.2020. at 17:43, goofs said:

Cini mi se da je cargo (ne)znatno napumpao cene, poslednja dva puta sam platio oko 1000din za relaciju koja je ranije bila oko 800din

 

I meni se čini. Ista relacija u razmaku od nedelju dana, Žarkovo - Donji Dorćol, cargo traži 1500, taxi 1000. :wacko:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ako može pomoć. Nikada nisam koristio Cargo.

 

1. Da li može nekako i kako da se bira karavan zbog prtljaga? Ako je neka razumna doplata, ne smeta.

2. Da li imam pravo da tražim da otvorim prozor iako je hladno? (Nikako, ali nikako ne smem da se zarazim i prenesem, frka, priznajem)

 

Edited by Malkmus
Link to comment

Ne znam bas za karavan, tj da li mozes da narucis odredjen tip vozila, ali imas 4 vrste na app, Mini otpada dakle verovarno ti Biz odgovara, moze i Eco, Taxi je za kes. Zavisi za sta ti treba bas karavan, koliko je to stvari.
Inace kada izaberes vrstu vizila i uneses tacnu adresu gde si i kuda ides, pokaze ti za koliko min je taj najblizi kod tebe, narucis ga, iskoci ti ime vozaca, koje je vozilo u pitanju i njegov mob, tako da mozes odmah da ga kontaktiras i mozda zamolis, kazes mu sta ti treba. Mozda moze da ti pomogne.

Sto se tice prozora nije bas prijatno da ga otvaras, ni zbog raznih prehlada po ovom vremenu, a stavi 2 maske, rukavice koje posle bacis kada izadjes, alkohol u dzep, i neces se zaraziti sigurno.




  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

Sto se tice prozora nije bas prijatno da ga otvaras, ni zbog raznih prehlada po ovom vremenu...



 

Veze izmedju otvorenog prozor i prehlade je zapravo potpuno suprotna od ovoga sto pises. 

Link to comment

S obzirom na to da imam opasne hronicne probleme sa sinusima, mislim da ipak ima veze sa onim sto pisem. Pogotovu ako je "tvoj "prozor otvoren.
Uostalim to je bilo opste zapazanje iz moje situacije, ne nikakva tvrdnja.


Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...