Jump to content
kud u maglu Simoviću

aplikacija vs halo taksi

car go vs taksi?  

65 members have voted

1. 1. car go vs taksi?

• taksi
      21
    • car go
      46

Recommended Posts

nesha taxista
On 21.6.2020. at 12:37, dragance said:

:lolol: aj pa da nisam milion puta koristio navigaciju u gradovima i sa putnicima (drugarima/familijom) i muzikom - jer se, pazi, muzika sama smanji - a stvar navike da sam u razgovornom autopilotu. Bezi bre, zajebavaj nekog drugog. Sad vidim da spinujes, a ne da iznosis svoje misljenje.

Da li se ti šališ ili zaista ne shvataš razliku između putnika koji te plaća i drugara/familije?! 

dragance
12 minutes ago, nesha taxista said:

Da li se ti šališ ili zaista ne shvataš razliku između putnika koji te plaća i drugara/familije?! 

Da li se ti šališ da trebaš da gledaš u telefon ili ugradjeni sat nav da bi pratio uputstva po gradu? 

nesha taxista
Posted (edited)

Veoma retko to uopšte koristim, ali viđam ljude koji itekako gledaju. 

Meni je recimo pre neki dan trebala informacija da li je neki broj u ulici poslednji pre raskrsnice ili prvi posle nje. Hteo sam da to znam unapred i zato sam pogledao u mapu, zatim je zatvorio i krenuo na vožnju. 

Edited by nesha taxista

nesha taxista

Pošto je zaraza opet eksplodirala nije loše da se podsetimo nekih stvari vezano i za ovu temu. Bilo koju vrstu prevoza tuđim automobilom kako god se to zvalo treba sad izbegavati. Bicikli, elektrotrotineti, svoji ili iznajmljeni su najbolja opcija, kao i pešačenje. Ako morate da koristite prevoz tuđim automobilom uz podrazumevajuću masku obavezno potpuno otvorite prozor pored kog sedite. Vozaču recite da isključi klima uređaj ako ga je uključio. Ako je i vozač otvorio svoj prozor - još bolje. Promaja je sada naš najbolji prijatelj i saveznik. Zapamtite - putnički automobili je kao i lift veoma mala prostorija i zbog toga veoma pogodan za širenje zaraze. Srećno i čuvajte se!

• +1 5

dragance

+1

Zeleni sto

Je l' cargo ima opciju ocenjivanja vožnje više? Jesu to ukinuli ili je sakriveno?