Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

Cargo uveo stavku "naknada za korišćenje platforme" koju naplaćuje pri svakoj voznji. Vidi se tek u izveštaju koji šalju na mejl. Za par godina biće na istom glasu kao taksisti

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Link to comment

Da ne prodje nezapaženo, čekam komentar @nesha taxista :) 

 

 

Uber has won the right to continue operating in London, a crucial market for the company.

A UK judge upheld the company's appeal on Monday against a decision by the local transportation regulator in November 2019 to strip Uber of its ride-hailing license over safety concerns.
 
Link to comment
On 16.9.2020. at 14:48, LeBron said:

Naravno da nesha prica napamet, CarGo radi nesmetano sve vreme.

Nesha je samo preneo tekst kakav je bio na dosta portala i zvaničnih sajtova, tako da se njima žali. Ništa ja nisam izmislio. 

Link to comment
On 27.9.2020. at 11:31, Krcun said:

Cargo uveo stavku "naknada za korišćenje platforme" koju naplaćuje pri svakoj voznji. Vidi se tek u izveštaju koji šalju na mejl. Za par godina biće na istom glasu kao taksisti

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Klasična priča koju vam je objasnilo više nas na mnogo strana pre, kao i na drugoj temi. Jak igrač damping cenama udavi konkurenciju, a posle sam diktira uslove kako hoće. Već viđeno na mnogo mesta u svetu i u mnogo različitih privrednih delatnosti. Tvrdnja kako se oni bore protiv monopola je naravno priča za malu decu. Želja im je da oni budu monopolisti. 

Uostalom, mora se nekako nadoknaditi šteta od gomile polupanih automobila. Kolika je ta naknada?

Link to comment
1 hour ago, nesha taxista said:

Nesha je samo preneo tekst kakav je bio na dosta portala i zvaničnih sajtova, tako da se njima žali. Ništa ja nisam izmislio. 

Pa jel su skinuli aplikaciju za car go?

Link to comment
2 hours ago, LeBron said:

Pa jel su skinuli aplikaciju za car go?

Ma gde su skinuli :lolol:

 

Kaže mi vozač juče za ovo "Taxi" što se pojavilo u aplikaciji, da je u pitanju u stvari završetak pregovora sa taksistima iz nekih udruženja (ne zna tačno kojih, ali više njih) da preko CarGo aplikacije možeš da pozoveš i "običan" taksi...

 

Edit: takođe kaže da su svi putnici automatski osigurani, apropo one priče o osiguranju ranije...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
22 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ma gde su skinuli :lolol:

 

Kaže mi vozač juče za ovo "Taxi" što se pojavilo u aplikaciji, da je u pitanju u stvari završetak pregovora sa taksistima iz nekih udruženja (ne zna tačno kojih, ali više njih) da preko CarGo aplikacije možeš da pozoveš i "običan" taksi...

 

Edit: takođe kaže da su svi putnici automatski osigurani, apropo one priče o osiguranju ranije...

Ma znam, vozim za CarGo :) Ali sa svojim autom, rekreativno :)

 

To taxi je mislim za Alfa Bell taxi, jer je CarGo kupio to udruzenje, ali ne znam da li to funkcionise.

 

Nego Nesha voli sa bezbedne udaljenosti iz Novog Sada da prati sta se desava sa CarGo udruzenjem, i svaku vest koja mu ide u prilog prenese brzinom svetlosti...

Link to comment

Jel' ima još mini klase i koliko, kad si već na izvoru informacija?

Najviše me zanima zato što mini vozi kućne ljubimce, ako sam dobro skontao...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment
10 minutes ago, Skyhighatrist said:

Jel' ima još mini klase i koliko, kad si već na izvoru informacija?

Najviše me zanima zato što mini vozi kućne ljubimce, ako sam dobro skontao...

Ima mini klase, ali nema tu nesto puno vozila, zato sto su poiskljucivali dosta ljudi sa privatnim zbog godista auta, a vecina tih je bila u mini klasi. Generalno u CarGo ti je sad vise od 80% sluzbenih automobila gde vozaci rade na rentu. Konkretno u mini klasi su ti Toyote Yaris, i WV UP, a cuo sam da ce uskoro stici jos 100 auta za mini.

U odredjena doba dana ukljuce da i mi iz eco klase vozimo mini voznje, i tad je lako dobiti mini klasu, ali samo je mini klasa pet friendly, tako da moras bas nabosti auto iz mini klase, jer eco ne vozi zivotinje.

Biz klasa sve vreme vozi biz i eco.

Edited by LeBron
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Da ne prodje nezapaženo, čekam komentar @nesha taxista :) 

 

 

Uber has won the right to continue operating in London, a crucial market for the company.

A UK judge upheld the company's appeal on Monday against a decision by the local transportation regulator in November 2019 to strip Uber of its ride-hailing license over safety concerns.
 

Da, negde dobijaju, a negde gube, zavisi od države do države, a ponegde i od grada do grada, u zavisnosti od toga da li se rešava na državnom nivou ili lokalnom. Međutim, svuda ugrožavaju bezbednost saobraćaja i povećavaju gužvu. 

Link to comment
1 minute ago, nesha taxista said:

Da, negde dobijaju, a negde gube, zavisi od države do države, a ponegde i od grada do grada, u zavisnosti od toga da li se rešava na državnom nivou ili lokalnom. Međutim, svuda ugrožavaju bezbednost saobraćaja i povećavaju gužvu. 

:laugh::laugh::laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...