Jump to content
IGNORED

aplikacija vs halo taksi


kud u maglu Simoviću

car go vs taksi?  

69 members have voted

  1. 1. car go vs taksi?

    • taksi
      23
    • car go
      48


Recommended Posts

mislim da je problem u lokaciji ako si ih zvao iz 45ice

isti problem ima i moj drugar. meni kod sava centra dolaze

 

 

4 minutes ago, LeBron said:

Ja sam poceo pre petnaestak dana da vozim car go kao dodatni posao, sa svojim autom sam u eko klasi, i prezadovoljan sam.

brao!

Link to comment
2 hours ago, Ravanelli said:

mislim da je problem u lokaciji ako si ih zvao iz 45ice

isti problem ima i moj drugar. meni kod sava centra dolaze

 

 

brao!

Kako da ti kazem , ne bih bas da se selim zbog CarGo ;)

A i nije b45 nego b70 ;)

Link to comment
On 2.1.2020. at 18:26, Shan Jan said:

 

Sa prvim delom se skroz slazem. Odavno taksi udruzenja i divljaci treba da se uvedu u red. Sto neko rece, ovo stanje traje decenijama, ja bar znam za njega od kad sam rodjen a ironija je da taj javasluk je prisutan u BGu a u manjim gradovima ne. E sad, tu je taxi mafija, koja je verovatno malo ozbiljnija od ove IT mafije pa nekako nikako da se to sredi. Da se razumemo, uopste ne sporim da iza CarGo verovatno stoji neko uvezan sa vlascu i da i to vodi neko djubre koje maznjava kintu za sebe. Ja gledam iz prespektive korisnika - meni je usluga daleko bolja sa CarGo. Kad se neko taksi udruzenje dovede u red i bude na tom nivou rado cu i njega koristiti. 

 

Druga stvar, odakle ti ideja da su obicni gradjani za ukidanje CarGo? Ja sam ili cuo Za ili uglavnom indifirentan odgovor. Sad ako ti kao taksista pitas ljude, naravno da ce iz uctivosti da ti idu na tvoju vodenicu al toliko valjda znades...

Nisi razumeo, ja tvrdim da bi većina građana pre bila za ukidanje Cargo i subvencija nego za ostajanje i jednog i drugog što imamo sad. Vidim da si i sam svestan da je Cargo nelegalan. 

Link to comment
12 minutes ago, nesha taxista said:

Nisi razumeo, ja tvrdim da bi većina građana pre bila za ukidanje Cargo i subvencija nego za ostajanje i jednog i drugog što imamo sad. Vidim da si i sam svestan da je Cargo nelegalan. 

Vecina gradjana bi bila za ukidanje subvencija I ostanak cargoa.

Link to comment

Pošto pokušava da se proturi priča "kako eto i zanatlija kad nabavlja mašine je oslobođen poreza..." zanima me koliko je to istina i u kom su to procentu zanatlije oslobođene...
I koliki je procenat ovo što je Vlafa sad dodelila taksistima?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

te pare bi ionako otishle na neshto. ovako jedna favorizovana grupa preduzetnika uchestvuje u presipanju drzavnog novca, pa josh dodaje svoj novac na to, kako bi kupila nekoliko hiljada belih shkoda od partijskog druga ili rodjaka, kome je taj novac zgodno i prvobitno namenjen. meni to nije dobro. ja podrzavam izrabljivanje mladih ljudi koji voze aplikaciju u surovom trzishnom kapitalizmu bez radnichkih prava, a taksista pomaze cedjenju budzetskog novca u privatni dzep takodje u surovom kapitalizmu gde drzava nema dovoljno sisa kolko ima sposobnih preduzetnika. nemam nameru da poredim, i ne poredim, stavljam jedno pored drugog, manje vishe ista igranka, svi troshimo nashe.

sent from bubamoto

Link to comment

Ona vest koja se pojavila da Uber dolazi u Srbiju se odnosi na ovu aplikaciju http://povezite.me/. Skinuo sam je i dosta lici na cargo, takodje 3 klase vozila, ali cene su duplo jeftinije, potpuno nerealno deluje. Izgleda i da im se nacin naplate od vozaca razlikuje. Mozda isprobam ovih dana da vidim o cemu se radi.

Link to comment

Nema ovo veze sa Uberom, ali zaista postoje i rade, kolega se vozio s njima, jesu jeftiniji i od car go. Videcemo da li ce zaziveti. Uboli su dobar momenat za startovanje sad kad su ljudi masovno nezadovoljni zbog nedostatka vozila u car go i zbog otpustanja velikog broja vozaca iz mini klase

Link to comment

S obzirom da nude metod placanja "PayPal" koji je zabranjen u Srbiji, a pogotovo je zabranjeno vrsiti naplatu od fizickih lica putem istog, ovo mirise da je neka offshore kompanija koja je dosla tu da se uguzi u trziste. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...