Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

8 minutes ago, 189- said:

kako ostali ne vrede nista kada su 17-7. hoces da kazes da je sve zahvaljuci samo doncicu.

 

ekipa ima bolji net rtg sa doncicem na klupi.

pa nije samo zahvaljujuci njemu, ali bez njega oni bi bili na dnu

super im je skor, igraju preko svih ocekivanja

ali nesto sumnjam da bi u ovom trenutku mogli dobiti ijednu po seriju na zapadu od ekipa koje su u 8

eventualno finiks

20 minutes ago, goofs said:

 

Sve sto je Hardaway pokazao je da je igrac ko stvoren za danasnje Nikse. Jedan od uzasnijih ugovora u NBA, njihova sreca je sto mu istice dogodine.

Porzingis, paa, za pocetak lik je zdrav i to je najbitnije. Van toga, on pruza otprilike ono sto se od njega i ocekuje, igra "spoljnog centra" i bananira u odbrani. Valjalo bi da malo podigne % suta za tri, 30% je dosta slabo za njega. Bice njih dvojica odlicni, Luka je toliko raznovrstan da moze sa bilo kime da igra, problem je ostatak ove bagre koji ne vredi tri pisljiva boba (osim Bobana, on vredi jedan veliki bob). I pored svega toga Dalas je trenutno 3ci na zapadu, ja ocekujem (vec jedno mesec dana) da padnu, ali nista od toga.

da, htedoh reci, samo to sto je zdrav je vec veliki plus :)

pa ok, on kao najvisi/najduzi prangijas u ligi svakako da ima mesta u ekipi pored doncica

samo kazem, da sutra pocne po, on bi im bio prva napadacka opcija iza luke

sta znam u tom smislu deluje kao losa karta za odigrati

 

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

pa nije samo zahvaljujuci njemu, ali bez njega oni bi bili na dnu

super im je skor, igraju preko svih ocekivanja

ali nesto sumnjam da bi u ovom trenutku mogli dobiti ijednu po seriju na zapadu od ekipa koje su u 8

eventualno finiks

ovu jutu bi pocistili sa metlom. houstonu bi zadali brdo problema...denver bi bio zajebaniji..

Link to comment

jedino sto je kuzma otprilike poslednji igrac koji treba kingsima

plus on ima ruki ugovor ispod 2miliona godisnje, a bogdan oko 9 miliona

jel takav trejd uopste moguc?

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

ovu jutu bi pocistili sa metlom. houstonu bi zadali brdo problema...denver bi bio zajebaniji..

Juta ima beskonacno mnogo vise play-off iskustva. Odrali bi ih.

Link to comment
23 minutes ago, Fins fleet said:

Juta ima beskonacno mnogo vise play-off iskustva. Odrali bi ih.

imaju iskustva dobijanja po guzici od hardena.

ovo sto sada igraju u poslednje vreme je uzas, neverujem da bi bilo kakvo iskustvo tu pomoglo. naravno, ako ovako nastave nece ni uci u playoff tako da je po malo i bezveze pricati o tome ;D

Link to comment

Juta po meni ima mnogo prostora da se popravi (za razliku od Dalasa za koji mislim da moze samo losije od ovoga, my two cents), najvise ih jebe to sto je duh Filipa Covica usao u Majka Konlija i sto nikome zivom nije jasno sta taj covek igra, posto sutira ko slepi kamenjar, i ima bedne 4 asistencije po mecu. A prvi plej ekipe je. A zamena mu je Mudije, izvesni momak kome je PPP jedva docekao da vidi ledja dok je bio u Denveru.

 

Kad bi igrac kog su platili 30milki godisnje igrao bar kao neko ko se placa 15ak, Juta bi imala mnogo bolji skor. Imaju (u teoriji) dobru rotaciju od 8-9 igraca i sodlino jaku klupu.

Link to comment
27 minutes ago, pbg12345 said:

meni ta juta nekako bzvz skroz, a mnogi su ih gurali medju 4, pa cak i 3 na zapadu

 

Ja prvi, misleći da će nekako uspeti da rasporede napad, posebno s Konlijem. Sad se vidi kakav je Rubio car.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...