Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Prezivesmo i OKC , i Baglija, i Bogdana.... Dobra su oni ekipa, nije ih lako dobiti,pribojavao se ove utakmice. Dosta smanjio cini mi se Bjelici minutazu..

Holmes sweet Holmes je nesto najbolje u Kingsima posle duzeg vremena.. kako to ide sa pravilima, potpisali ga na 2 god cini mi se ovog leta, kad mogu sa njim o produzetku, da li mogu, i mogu li nekako na crno da prebacuju one Dedmonove pare njemu :D

 

Link to comment

Kingsi kakvi su ce igrati egal i sa Niksima i Voriorsima, igrali bi i sa Igokeom, Dinamikom i Kolubarom.

 

Sad sam prebrojao, trenutno su na 24 utakmice, 8 ih se zavrsilo unutar jednog poseda (5:3 skor), to je 33% tekmi. I prosle godine su imali veliki broj takvih utakmica, ali cini mi se ne u ovolikom procentu.

Link to comment

E bas se za Nikse uhvatiste, a jedino njih izrutinirali , i to na gostovanju :D

 

Kad smo kod Niksa, imali do sinoc 4 pobede, od toga 2 nad Dalasom...

Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

K@raju obojica, ne vade - i Luka i KP.

meni se bas cini da on do sad nije pokazao da moze biti broj2 ekipe koja ide na titulu

kao sto ni hardvej niej pokazao da moze biti broj3

bukvalno im fali igrac iza doncica, onda bi i uloga ove dvojice bila odgovarajuca i kao ekipa dobili bi neophodnu dubinu

mozda bi im zapravo najbolje bilo da hardveja zamene boljim bekom, koji bi onda sa letoncom delio sta ostane iza luke

 

mada, za njih nema zime,njihovo tek dolazi, verovatno se  ni sami nisu nadali da ce vec ove godine luka biti bas na ovom nivou, pa se proces malo ubrzao

imace i prostora, liju istice ne mali ugovor ove, hardveju sledece sezone, a verujem da ce lako naci to sto im treba

 

a nekako mi se cini da je bar jedan dragic ili bogdan vidjen u dalasu najdalje do kraja sledece sezone :D

 

 

Link to comment
42 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

to e to :D

da je neko rekao pre par meseci da ce kingsi gaziti odbranom verovatnno bi mu rekli da je lud

posle ovih poslednjih pobeda, trebalo bi i samopouzdanje da je na maksimum

u

samo da se ne izblamiraju u naredne dve protiv dve najlosije ekipe lige i nebo je granica :fantom:

Link to comment
51 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

 

Vec sam pisao, ali treba ponoviti. Walton se okruzio odlicnim pomocnicima, Beyer je najzasluzniji za promenu koncepta igre Kingsa. Siguran sam da je bio kljucan i za dovodjenje igraca koji su podigli defanzivni nivo ekipe..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni se bas cini da on do sad nije pokazao da moze biti broj2 ekipe koja ide na titulu

kao sto ni hardvej niej pokazao da moze biti broj3

bukvalno im fali igrac iza doncica, onda bi i uloga ove dvojice bila odgovarajuca i kao ekipa dobili bi neophodnu dubinu

mozda bi im zapravo najbolje bilo da hardveja zamene boljim bekom, koji bi onda sa letoncom delio sta ostane iza luke

 

mada, za njih nema zime,njihovo tek dolazi, verovatno se  ni sami nisu nadali da ce vec ove godine luka biti bas na ovom nivou, pa se proces malo ubrzao

imace i prostora, liju istice ne mali ugovor ove, hardveju sledece sezone, a verujem da ce lako naci to sto im treba

 

a nekako mi se cini da je bar jedan dragic ili bogdan vidjen u dalasu najdalje do kraja sledece sezone :D

 

 

 

Sve sto je Hardaway pokazao je da je igrac ko stvoren za danasnje Nikse. Jedan od uzasnijih ugovora u NBA, njihova sreca je sto mu istice dogodine.

Porzingis, paa, za pocetak lik je zdrav i to je najbitnije. Van toga, on pruza otprilike ono sto se od njega i ocekuje, igra "spoljnog centra" i bananira u odbrani. Valjalo bi da malo podigne % suta za tri, 30% je dosta slabo za njega. Bice njih dvojica odlicni, Luka je toliko raznovrstan da moze sa bilo kime da igra, problem je ostatak ove bagre koji ne vredi tri pisljiva boba (osim Bobana, on vredi jedan veliki bob). I pored svega toga Dalas je trenutno 3ci na zapadu, ja ocekujem (vec jedno mesec dana) da padnu, ali nista od toga.

Edited by goofs
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...