Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Zanimljivo kako ne rantuju oko toga sto Jokic izgleda ko tetka od pocetka sezone.


Zato sto ne pravi pare i puca im kurac za debelog belca iz Sokovije, on je za njih anomalija. Barkli navede pet likova za MVP kandidata pa mu Erni dobaci, a Luka? 
 

Btw, Keni sinoc prvi put u zivotu rekao nesto pametno. Ne treba Jokic da ima 30 suteva po utakmici, nije on Šek, treba da mu obezbede dovoljno dodira™ za tecniji napad od ovog uzasa koji igraju ove sezone. 

Link to comment

Mnogo,mnogo bitna tekma veceras za Kingse protiv OKC , koji se pravo niotkuda nalaze na po mestu, sa tacno tom jednom pobedom viska u odnosu na nase..

Jeste Sac vezao dve u gostima kod Dalasa I Hjustona, ali su I ovi kod Portlanda I Jute...

Vraca se Bagli, videcemo kako ce to ici..samo da ne vraca Dedmona u rotaciju, neka igra Beli peticu, ne ide mu lose :)

Ako se pobedi ova, uz prethodne dve plus naredne dve , siguran sam bice skor 5-0..

Link to comment

Najsmesnije kod OKCa je sto su, iako trenutno na plejof poziciji, oni i dalje u fazonu full rebuildinga i otvoreni su za trejd bukvalno svih svojih igraca, CP3, Adams, Danilo, SGA, kazu cak i da su voljni da prihvate lose i masne ugovore na svoj konto, iako vec imaju jedan od najgorih u ligi.

Link to comment
On 10.12.2019. at 11:20, goofs said:

Prica se da je Kevin Love u jakom trejd-blok stanju, ceka se polovina meseca da istekne ona tromesecna zabrana trejdovanja novopotpisanih igraca pa da krene sve da prsti.

Kazu da je Hjuston zagrizao, a pominje se i Denver. Dali bi Kapelu/Milsapa plus neke assete.

ako trejduju Millsapa za Lovea, licno cu odletim u Denver da se poserem Timu Connellyju na otirac ispred vrata

Link to comment
3 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Mnogo,mnogo bitna tekma veceras za Kingse protiv OKC , koji se pravo niotkuda nalaze na po mestu, sa tacno tom jednom pobedom viska u odnosu na nase..

Jeste Sac vezao dve u gostima kod Dalasa I Hjustona, ali su I ovi kod Portlanda I Jute...

Vraca se Bagli, videcemo kako ce to ici..samo da ne vraca Dedmona u rotaciju, neka igra Beli peticu, ne ide mu lose :)

Ako se pobedi ova, uz prethodne dve plus naredne dve , siguran sam bice skor 5-0..

jeste direktno im uzimamo po mesto! :)

nisam bio tu da slavimo zlatnu bjelicinu ruku, ali (kao sto i sam bjelica lepo rece :D ) em su zasluzili, em bi im mogla biti ozbiljna prekretnica

a bukvano sam "pozivao" da daju njemu da sutne, nekako je bilo jasno da ima najbolje sanse

 

oept su odigrali odlican mec, sjajno se takticki pripremili za hjuston, umarali hardena, odlican je bio dzozef na njemu, jedna od najgorih hardenovih utakmica ove sezone

jesu skratili rotaciju kao da je po, ali jbg dosli su u situaciju da moraju pobedjivati

mnogo pametnije i racionalnije igraju, mnogo vise koriste intelekt bjelice pre svega, kruzi lopta vise, ne pripaljuje se iz prve

jedino je bogdanu sasecena uloga, bukvalno mu je uzeo loptu iz ruku 

ne znam da li je samo zbog povrede

kao sto vec rekoh, barns je sve bolji u ovoj ulozi gde je timski orijentisan i pegla odbranu

bjelica u zivotnoj formi :D

 

begli mislim da ce im ipak znaciti

pisao je neko (mozda ti) da ga ocekuje sa dedmondom u paru

ima smisla, samo kad bi ovaj makar nesto ubacio spolja

to bi ih tek podiglo kao ekipu

da imaju jednog unutra da zatvori reket na 15-20 minuta i da ubaci par suteva, eventualno pokupi neki otpadak

 

oklahoma ima ok prvu petorku

nemaju nekog lidera, ta petorka +sreder

igraju iznad ocekivanja, ali sumnjam da ce se odrzati, em nnemaju dubinu, em je jbg pitanje kad ce pol i galinari poceti propustati utakmice

 

mislim da su bolji kingsi, ako pristup bude kao zadje dve na obe strae terena, nece biti problema

opet bi mogao biti kljuc u bjelici, sumnjam da ce zatvoriti galinarija, ali ako ubaci priblizno sa druge strane bice blizu pobede

i da odrze kakav takav egal pod samim kosem

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

ako trejduju Millsapa za Lovea, licno cu odletim u Denver da se poserem Timu Connellyju na otirac ispred vrata

ne zna se dal je gluplje da denver trejduje milsapa ili hjuston kapelu za lovea

 

 

zapravo denveru on ne treba uopste, sve i da nema ugovor kakav ima

 

podjednako je blesavo da hjuston da kapelu za njega

jedino kad bi mogli menjati takera za njega, to bi vec imalo smisla

ali ne mogu, posto ovaj ima 30m godisnje

 

ne znam kome on uopste treba sa takvim ugovorom, sa 31godinom i ugovorom na ovu i jos tri godine moze samo zakopati nekog

Link to comment

14-0 serija ključna... Holmes je fenomenalan.. 

 

Bogi u prvom poluvremenu izigrava jedan dobar cunj u odbrani, srećom pogodio je ovo na kraju. 

Nadamo se da će serija da potraje. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...