Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Prica se da je Kevin Love u jakom trejd-blok stanju, ceka se polovina meseca da istekne ona tromesecna zabrana trejdovanja novopotpisanih igraca pa da krene sve da prsti.

Kazu da je Hjuston zagrizao, a pominje se i Denver. Dali bi Kapelu/Milsapa plus neke assete.

Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

Pa Kevin za Kapelu se cini kao jos gori, bas Hjustonu treba jos jedan trojkas :D Ja samo prenosim sta se govorka.

to stoji...samo me Hjuston nich ne zanima :)

Link to comment
31 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nema teorije da bi dali Milsapa

naravno, odlicno im se uklopio...defanzivni sidras koji krpi Jokica i bekove, veteranski lidership bez glumatanja zvezde, plus je sasvim ok u sutu za 3...jako zahvalan igrac...kada su aktivirali team option na 30mil za ovu sezonu, mislio sam da ga debelo preplacuju...medjutim tesko da bi za taj novac mogli da dovedu nekoga ko bi im davao bolji i zdraviji doprinos ekipi

Link to comment

Kako im se Embid userava u koncept mega zvezde koja ima da cuti, cepa 30 poena za vece i dize rejtinge. Jutros su posle utakmice Šek i Barkli, ko dva matorca ispred samiške, 15 minuta rantovali na temu kakav je to nacin da u decembarskoj utakmici protiv Jokica postigne samo 22 poena, oni kad su igrali nije to tako bilo. Onda Embid na konfi izjavi da mu nije zabavno da igra ako mu ne daju da trashtalkuje i okaci Jokica na instagram sa komentarom ‘my childhood hero’. Kakav bolid i kakav car u isto vreme. :lolol:
 

Vratimo se sad svi drkanju na Janisa :fantom:

Edited by Mos
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Onda Embid na konfi izjavi da mu nije zabavno da igra ako mu ne daju da trashtalkuje i okaci Jokica na instagram sa komentarom ‘my childhood hero’. 

 

 

Car! :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...