Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

e pa tako se to radi. a ne ko wade prošle sezone smaranje na svakoj utakmici. 

 

valjda neće karter slično sranje da izvodi. a poslednju sezonu džejmsa unapred ignorišem. 

Link to comment

pa oprastao se i dirk

istina, makar koliko sam ja primetio, osetno manje pateticno od pomenutog vejda

 

da, "kraljeva" oprostajna ce sasvim sigurno biti cirkus

 

dalas jeste gotivan, ako pre svih letonac ostane zdrav idu lagano u po

i udarni dvojac, a i ostatak ekipe su nekako sipaticniji od vecine nabedjenih zvezda

luku je milina gledati, sto zbog skila, sto zbog osmeha i lakoce kojom igra

Link to comment

Bogdan se kladio na sebe nosen fantasticnim partijama sa SP...Badi je dobio ugovor kakav je zeleo, moze da igra bez pritiska...Bogdan je u malo komplikovanijoj situaciji

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

sudije upropastile kingse :fantom:

 

zajebancije bez, jeste da sam gledao u polusnu, ali cini mi se da je sudjenje generalno bilo bas lose na utakmici

gomila cudnih odluka, onda "kompenzacije" u stilu yuba lige, sto je samo dodatno iritiralo

 

 

1sansima su ubacili svega 37 za poluvreme :isuse:

 

sudjenje lose ali vise na stetu sunsa... bio sam budan dok sam gledao utakmicu... :D

 

phoenix sjajan u odbrani, a da su usle sve one otvorene trojke iz prvog poluvremena ovo bi bio blowout. wait...

 

sve pohvale za aytona koji je zatvorio reket, pored 4 blokade imao je makar jos toliko uticaja na promasaje kingsa.

 

bice ovo zabavna sezona, nadam se.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Bogdan se kladio na sebe nosen fantasticnim partijama sa SP...Badi je dobio ugovor kakav je zeleo, moze da igra bez pritiska...Bogdan je u malo komplikovanijoj situaciji

ne ceni se sezona na jednoj tekmi... bice Bogdan dobar

Link to comment
11 minutes ago, freakns said:

ne ceni se sezona na jednoj tekmi... 

naravno, samo sam se nadovezao na komentar koji je dao pbg...bce dobar jer je decko klasa i trenira fanaticno...znak pitanja je da li ce biti bas onoliko dobar koliko moze ili ce ga pritisak sputati da dobaci do tog nivoa

Link to comment
26 minutes ago, Micko8 said:

Jokic car, odlucio da odmara prvo poluvreme u drugom razbio Portland.

nije odlucio da odmara vec dobio 3 licne za 4 minuta... i nije ih razbio u drugom pooluvremenu vec u poslednjih 10min...

 

Denver inace ima uz Clipperse najbolju klupu u ligi. cela druga petorka, Morris, Beasley, Craig, Grant i Plumlee bi bil medju starterima u makar 10 timova lige. uz sve to Juancho i MPJ trenutno nisu u rotaciji... zbog ovog bi Nuggetsi morali lagano do playoffa, ali da tamo nesto naprave, mora Murray da bude bolji nego prosle sezone, plus da MPJ eksplodira, jer kada se skrati rotacija Nuggetsima opada kvalitet

Link to comment
37 minutes ago, Micko8 said:

Jokic car, odlucio da odmara prvo poluvreme u drugom razbio Portland.

poluvreme i 3 licne fore im dao 

4 minutes ago, freakns said:

nije odlucio da odmara vec dobio 3 licne za 4 minuta... i nije ih razbio u drugom pooluvremenu vec u poslednjih 10min...

 

Denver inace ima uz Clipperse najbolju klupu u ligi. cela druga petorka, Morris, Beasley, Craig, Grant i Plumlee bi bil medju starterima u makar 10 timova lige. uz sve to Juancho i MPJ trenutno nisu u rotaciji... zbog ovog bi Nuggetsi morali lagano do playoffa, ali da tamo nesto naprave, mora Murray da bude bolji nego prosle sezone, plus da MPJ eksplodira, jer kada se skrati rotacija Nuggetsima opada kvalitet

zajebava se micko

a ta ekipa u kojoj bi plamli bio starter bi svakako bila konkurent za titulu

Link to comment
43 minutes ago, freakns said:

Denver inace ima uz Clipperse najbolju klupu u ligi. cela druga petorka, Morris, Beasley, Craig, Grant i Plumlee bi bil medju starterima u makar 10 timova lige. uz sve to Juancho i MPJ trenutno nisu u rotaciji... zbog ovog bi Nuggetsi morali lagano do playoffa, ali da tamo nesto naprave, mora Murray da bude bolji nego prosle sezone, plus da MPJ eksplodira, jer kada se skrati rotacija Nuggetsima opada kvalitet

 

Ne bih rekao da im opada kvalitet, naprotiv, zbog povreda prošle sezone su imali skraćenu rotaciju, pa je čak i Nik Jang dobio ok minute, i to je na kraju sezone dosta uticalo jer su neki bili premoreni, a neki roviti jer su se kasno priključili. Ako ove sezone uspeju da izbegnu veće povrede i budu imali relativno ravnomerno raspoređene minute, od tog mogu samo da profitiraju na proleće. :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...