Jump to content

NBA 2019/2020

Ivo Petović

Recommended Posts

• Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1n54jd3r

677

• Mos

645

• napadaj

537

• pbg12345

469

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Luđi sam ja koji klikćem na view post...

Posted Images

Pokušavam da nađem Gudurićeve hajlajte ™ na YouTube i nađem turski kanal Zelimir HBK, profilna slika Bjelica, 86.5k subscribera :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

sudije upropastile kingse :fantom:

zajebancije bez, jeste da sam gledao u polusnu, ali cini mi se da je sudjenje generalno bilo bas lose na utakmici

gomila cudnih odluka, onda "kompenzacije" u stilu yuba lige, sto je samo dodatno iritiralo

ocajni kingsi u drugom, bas ocajni, niko nije dobro igrao

sto se bogdana tice, koliko god se host zajebavao, odavno je jasno da njih dvojica ne mogu jedan pored drugog

ne cak na samom terenu, vec hijerarhijski u timu

pre dve sezone je badi bio rezerva i nezadovoljan i los

prosle je bogdan bio povredjen na pocetku, pa je badi bio starter, odlicno krenuo, a onda bogdan od povratka silovao do iznemoglosti ne bi li "uhvatio korak"

nocas je badi fenomenalno usao u utakmicu i kao posledicu toga imamo bogdanovu katastrofu

jako losa saradnja spoljnjih i unutrasnjih, gomila izgubljenih lopti, em losih pasova, em im je bukvalno ispadala iz ruku lopta

fox je prednjacio i generalno bio katastrofalan

pod kosem nemaju nikog sa sigurnim poenima u rukama

bjelica i ne ulazi u reket, a ona baglijeva nabacivanja na obruc sa 3-4m prilicno iritiraju

dedmon, a jos i vise holms u potpunosti zavise od kreacije drugih i eventualnog skupljanja "otpadaka"

prvo poluvreme jos i nekako, vukli su pre svega badi i kori, u drugom potpuni sumrak

1sansima su ubacili svega 37 za poluvreme :isuse:

Edited by pbg12345
42 minutes ago, MiddleClass said:

Kakvi Kingsi. Opet ce deseti biti.

Zato je Dalas :hail:

dalas ce poskidati skalpova ove sezone. slovenac i lazni litvanac deluju fino na terenu.

e pa tako se to radi. a ne ko wade prošle sezone smaranje na svakoj utakmici. 

valjda neće karter slično sranje da izvodi. a poslednju sezonu džejmsa unapred ignorišem. 

pa oprastao se i dirk

istina, makar koliko sam ja primetio, osetno manje pateticno od pomenutog vejda

da, "kraljeva" oprostajna ce sasvim sigurno biti cirkus

dalas jeste gotivan, ako pre svih letonac ostane zdrav idu lagano u po

i udarni dvojac, a i ostatak ekipe su nekako sipaticniji od vecine nabedjenih zvezda

luku je milina gledati, sto zbog skila, sto zbog osmeha i lakoce kojom igra

Bogdan se kladio na sebe nosen fantasticnim partijama sa SP...Badi je dobio ugovor kakav je zeleo, moze da igra bez pritiska...Bogdan je u malo komplikovanijoj situaciji

2 hours ago, pbg12345 said:

sudije upropastile kingse :fantom:

zajebancije bez, jeste da sam gledao u polusnu, ali cini mi se da je sudjenje generalno bilo bas lose na utakmici

gomila cudnih odluka, onda "kompenzacije" u stilu yuba lige, sto je samo dodatno iritiralo

1sansima su ubacili svega 37 za poluvreme :isuse:

sudjenje lose ali vise na stetu sunsa... bio sam budan dok sam gledao utakmicu... :D

phoenix sjajan u odbrani, a da su usle sve one otvorene trojke iz prvog poluvremena ovo bi bio blowout. wait...

sve pohvale za aytona koji je zatvorio reket, pored 4 blokade imao je makar jos toliko uticaja na promasaje kingsa.

bice ovo zabavna sezona, nadam se.