Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

GM Atlante izjavio da su Galinariju jasno rekli da ga dovode da bude backup Kolinsu. Znaci ugovor od 60 milki za rezervu, good for you Danilo :)

 

Elem, verovatno ce ga u nekom trenutku trejdovati dalje i uzeti nesto za njega.

Link to comment
52 minutes ago, Joe D said:

Trejdovace Collinsa. Nije mi bas najjasnija ideja iza konstrukcije rostera, ali su definitivno previse kvalitetni da izduvaju za PO. 

Nisam razmisljao o tom scenariju ali moguce je. Kolins ce navodno da puca na max ugovor.

Link to comment

Kaze Misko  u danasnjem intervju da Oklahoma pravi super tim , Micic potpisuje  ugovor  2021-2022  i prikljucuje se Pokusevskom, super srpska Oklahoma .  Micic i Pokusevski kao  sto su nekada bili  Westbruk i Durent, nadamo se uspesniji, sve  do samog kraja. Takodje Misko tvrdi da NCAA nije bio adekvatan nivo takmicenja za Petruseva iako je igrao u jednom od najboljih programa u Americi a rekao bi da je zavrsni turnir NCAA  mnogo jaci od ABA lige , bolje atlete, mnogo vise talenta u tim koledz ekipama nego li u ABA ligi. Ali dobro  on je menadzer i  dize cenu svojim klijentima  ovakvim izjavama,

Edited by Micko8
Link to comment
On 25.11.2020. at 23:40, 189- said:

mogu i ja pucati na max ugovor pa ne znaci da cu ga dobiti :)

Opušteno, uvek je tu neki Šarlot ili Niksi da daju max ugovore takvim igračima.

Link to comment

Jel ima neka dobra duša da mi objasni u čemu je fora sa trejdovanjem draft prava igrača koji očigledno nikada neće zaigrati u NBA? Da, palo mi je na pamet zbog Tadije :)

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...