Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

22 minutes ago, Joe D said:

protiv jute im je trebalo geri. preko kavaja ne prelaze bez granta, o lebronu i dejvisu da ne pricamo. tako je kako je, jasno je svakome da on u bilo kojoj druoj situaciji ne vredi 20 miliona koje su hteli da ga plate, ali denver nema kako da pokrpi tu rupu. osim ako mpj naprasno ne postane neko ko moze da cuva gorenavedene igrace. 

 

To ne sporim, naravno. Njima 3D igrač treba kao lebac i velika je šteta što je Grent otišao (iako nije 3D, bio je najbliži tome od onoga što su imali), ali to otvara MPJ-u prostor da pokaže da li jeste buduća zvezda lige ili ne.

Edited by napadaj
Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

secanje je varljivo :fantom:

 

Secam se utakmice u kojoj je Grant potpuno nadigrao Kawhija i da sam zestoko popizdeo na Shaq-a i Barklija sto ga nisu pomenuli u postgame show-u. Koja je bila tekma u pitanju tacno se ne secam, ali mislim da ni ovi sa DNVR nisu toliko optimisticni kao ti da ce Nuggetsi ista moci da urade. A njima je posao da hajpuju.

Link to comment
1 minute ago, napadaj said:

 

To ne sporim, naravno. Njima 3D igrač treba kao lebac i velika je šteta što je Grent otišao (iako nije 3D, bio je najbliži tome od onoga što su imali), ali to otvara MPJ-u prostor da pokaže da li jeste buduća zvezda lige ili ne.

ne otvara to njemu nikakav prostor koji inace ne bi imao. jedino ga dodvodi u opasnost da bude defanzivno eksponiran, jer sad nema ko da ga sakrije. 

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

ne otvara to njemu nikakav prostor koji inace ne bi imao. jedino ga dodvodi u opasnost da bude defanzivno eksponiran, jer sad nema ko da ga sakrije. 

 

Mislim i na defanzivni prostor, u smislu da će morati mnogo više da se trudi oko odbrane sada.

Link to comment

Navodno je MPJ bio ozbiljno napenaljen da popravi odbranu po zavrsetku sezone, kazu da je sam bio svestan nedostataka u svojoj igri. Ne ocekujem spektakularni napredak, ali bilo kakvo poboljsanje je upgrade.

Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

 

Secam se utakmice u kojoj je Grant potpuno nadigrao Kawhija i da sam zestoko popizdeo na Shaq-a i Barklija sto ga nisu pomenuli u postgame show-u. Koja je bila tekma u pitanju tacno se ne secam, ali mislim da ni ovi sa DNVR nisu toliko optimisticni kao ti da ce Nuggetsi ista moci da urade. A njima je posao da hajpuju.

ma ja se malo zajebavam

kao sto rekoh grant jeste bio bitan u po, ali mu se uloga malo precenjuje

donekle zato sto je i iznenadio svojom igrom

a zaboravlja se i da je ubacivao nesto kad je napad denvera umirao, odnosno njegov po doprinos napadacki je podjednako bitan kao i defanzivni

 

ok, falio je barton, ali nima svakako fali jos napadackih opcija za najvisi nivo, zato ja mislim da je njima daleko najbitnije da se porter dodatno razvije u tom segmentu i makar malo podigne defanzivnu

bitnije od toga da li ce pored njih igrati grent ili grin

Link to comment

Pa to, on je nista spec igrac. Neka 4-5 opcija u dobrom timu, samo je za ove bio kljucan jer im je ta pozicija ahilova peta. Ocekujem kvalitetan raspad u Detroitu ako stvarno planiraju da bude nosilac igre, lol. 

Link to comment
13 minutes ago, goofs said:

Navodno je MPJ bio ozbiljno napenaljen da popravi odbranu po zavrsetku sezone, kazu da je sam bio svestan nedostataka u svojoj igri. Ne ocekujem spektakularni napredak, ali bilo kakvo poboljsanje je upgrade.

 

ovo prvi put cujemo od nba igraca :rolleyes:

Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Pa to, on je nista spec igrac. Neka 4-5 opcija u dobrom timu, samo je za ove bio kljucan jer im je ta pozicija ahilova peta. Ocekujem kvalitetan raspad u Detroitu ako stvarno planiraju da bude nosilac igre, lol. 

da to ce biti iznimno zanimljivo za videti :D

ok, mozda ne za gledati, ali za ispratiti :fantom:

posli su putem kojim se redje ide ne ide

 

na kraju ce kljucevi te ekipe ostati kod dzanana i svjetislava

nije ni to lose, jebe ih samo sto se ne takmice u evrokupu nego u nba

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...