Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Objavljen raspored, krece 22. decembra, 72 utakmice, sezona do sredine maja. Zatim se opet igra ovaj plej-in, izgleda da im se to dosta svidelo, i plejof koji se zavrsava negde sredinom-krajem jula. Tada pocinju i OI, sto znaci ko igra plejof jako i do samog kraja ne ide na OI :( 

Link to comment

Izgleda pao i prvi trejd dogovor - Lejkersi dobavili Ronda 2 u vidu Srodera, posto Razon izgleda ide tamo gde ce da ga plate. OKC za uzvrat dobija Deni Grina i neki bedni pik, ne znam zasto su pristali na ovo ali ajde.

Link to comment

“Yes, I have received offers,” Schröder said, “But I never wanted to go to the Lakers, the Clippers, or all the names that my agents have called.”

 

Ovo je rekao Svabo pre dva dana.

Link to comment
11 minutes ago, Calavera said:

nisu hteli da preplaćuju schroedera na novom ugovoru, a niko za njega nije nudio više od lakersa?

 

pa da, ali dobijaju identican ugovor deni grina za uzvrat, takodje expiring, i jedan poprilicno nizak pik na poprilicno slabom draftu, a vec imaju jedno 10 pikova u steku na racun PGa i Rasela. Ispada u celoj prici da menjaju jednu godinu Schrodera za jednu godinu Deni Grina, a po meni tu nema dileme ko je bolji igrac.

Link to comment
Just now, goofs said:

 

pa da, ali dobijaju identican ugovor deni grina za uzvrat, takodje expiring, i jedan poprilicno nizak pik na poprilicno slabom draftu, a vec imaju jedno 10 pikova u steku na racun PGa i Rasela. Ispada u celoj prici da menjaju jednu godinu Schrodera za jednu godinu Deni Grina, a po meni tu nema dileme ko je bolji igrac.

 

danny green neće dobiti ni približno slične pare kao schroeder, ovaj je odigrao sezonu karijere i sad čeka to da naplati. kvalitet samih igrača je nebitan, oni svakako neće biti contenderi, trejdovali su ga za taj pik prve runde. to što već imaju gomilu pikova ne znači ništa, timu koji ide u rebuilding svaki asset nešto vredi.

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...