Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

On 6.11.2020. at 13:35, Mos said:

Imaju Indianin first rounder, ako to nekome treba uopste. 

Evo pominju ga..

 

Possible trade scenario:

  • Sacramento Kings receive: Ersan Ilyasova, Eric Bledsoe, Donte DiVincenzo, 24th pick in 2020 NBA Draft
  • Milwaukee Bucks receive: Harrison Barnes, Bogdan Bogdanovic
Link to comment
11 minutes ago, Micko8 said:

Ubio ga kokain.

 

5 minutes ago, omiljeni said:

Ima o njemu dobar 30 for 30 dokumentarac

Umro je dan posle drafta.

kakva sudbina. tuga.

on je bio velika nada seltiksa? na njemu su zasnivali obnovu ekipe larry birda?

mislim da sam gledao. polako ukljucujem mozak.

ee sad me odvede ovo u te godine

 

Link to comment
9 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Evo pominju ga..

 

Possible trade scenario:

  • Sacramento Kings receive: Ersan Ilyasova, Eric Bledsoe, Donte DiVincenzo, 24th pick in 2020 NBA Draft
  • Milwaukee Bucks receive: Harrison Barnes, Bogdan Bogdanovic


Da li Kingsima zaista treba toliko Bledso da bi dali Barnsa za njega? Sta ce s njim, da igraju run-n-gun on i Fox?

Link to comment
1 hour ago, goofs said:


Da li Kingsima zaista treba toliko Bledso da bi dali Barnsa za njega? Sta ce s njim, da igraju run-n-gun on i Fox?

sta znam...Barnsa mozda ne gledaju kao pozitivan net asset kada se uzme u ozbir odnos plata vs produkcija...bilo kako bilo, ne deluje ovaj deal nesto posebno zanimljiv za Kingse

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, goofs said:


Da li Kingsima zaista treba toliko Bledso da bi dali Barnsa za njega? Sta ce s njim, da igraju run-n-gun on i Fox?

Meni se ovaj mali DiVincenco svidja, mada ovakav trejd u sustini i ne bas, sta znam... Najcesce se pominje da ce na draftu uzeti Sadik Bej-a, koji igra poziciju Barnsa, tako da onda mozda i ima smisla..

Link to comment

Nagetsi navodno hoce da trejduju za lottery pick...ne znam koga ciljaju...Pokusevskog moguce i da pokupe sa 22nd...na stranu draft, moraju da zadrze Grenta kako znaju i umeju

Link to comment

wtf :huh: mozda se spremaju za onu-onu-tamo sezonu, kada splesh midzeti doteraju do duvara, Elbidji odustane od kosarke, Durantula odrobija Kajrija i da se nadaju da ce Baksi da useru motku. mozda.

Link to comment

Vecina gleda kako da trejduje svoj pick na dole...nema nikakvih potencijalnih all star zvezda na draftu, u najboljem slucaju rec je o korektnim role igracima...od 10. pa do 25. mesta su projektovani manje vise igraci slicnog kvaliteta te mi ovaj potez nema previse logike...opet, mozda je Koneli video u nekom igracu neki potencijal koji prolazi ispod radara ostalima (ne bi bio prvi put)...ostaje misterija koliko je u prethodnim draftovima bila uloga Karnisavasa koji vise nije u Denveru

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Ovo Denverovi blog bojs se lože da hoće onog Presciousa ili kako se već zove. Mada oni znaju koliko i mi ovde, manje više.

Legitimni Plamlijev naslednik ako ga odaberu... Nego me brinu Kingsi da ih ne preteknu...cini mi se da im je bio na intervjuu

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...