Jump to content

NBA 2019/2020

Ivo Petović

Recommended Posts

vise lisica manje krpelja
On 13.10.2020. at 12:04, theanswer said:

I šta želiš da dokažeš ovim? Ja ne volim Lebrona, ogavan mi je, Dejvis manje više, ide mi na kurac što svaku utakmicu padne 40 puta i tripuje povredu ali je l' treba posle ovog plejofa da diskutujemo kakvi su igrači?

Edited by vise lisica manje krpelja
  • Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1n54jd3r

681

• Mos

647

• napadaj

543

• pbg12345

473

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzela mi žena za desetogodišnjicu. Kaže provodim više vremena noću sa njim nego sa njom, iako je ona mnogo mršavija.    Pošto nema ništa od basketa još godinu dana, dres i litre koka kole su

Posted Images

Jedva cekam da vidim KD+KI kombo i kako (ne)ce propasti - za promenu. KI je toliko destruktivan - to je bash - ono - na granici moguceg.

na tri razlicita mesta sam video da se pominje Oladipo u Baksima, ne ide mi u glavu taj trejd, daleko da je los zdrav Viktor, ali vec imaju jednog takvog u Bledsou, ne resavaju svoje probleme. Ili planiraju da igraju sa tri trkacka ludaka, run and run, u tom slucaju mislim da bi Hjuston rado trejdovao i Rasa

vise lisica manje krpelja

Spo poceo psovati u izjavama u vise navrata nedugo nakon komplimenta od strane stivensa kako je Spo skroman.

Neprijatno iznenadjenje..

sad kad dozivi neprijatna iznenadjenja, nema vise brace na gajbi, dvokolica se vozi samo za posebne prilike, brokoli svaki dan na meniju... 

ima da trci u bubble koliko prekosutra.

• +1 3
  • Haha 1