Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

1 hour ago, Joe D said:

osim "sto jedes govna umesto da me zabljavas kad ja hocu" fanova.


Ok, ali priznaćeš i da je ovaj narativ “Da Lebron odmori” debilan, deset ekipa nije igralo od marta, ispada kao da umiru od umora zbog noćnih smena u covid bolnicama. MLK day je najbolje rešenje po mom mišljenju ali bih voleo naše na olimpijadi pa navijam sebično za decembar. 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

osim "sto jedes govna umesto da me zabljavas kad ja hocu" fanova.

 

Hihihi sreća pa nisu plaćeni basnoslovno za to zabavljanje koje im je btw posao. Nije da su robovi koji se bore sa hijenama 

Link to comment

voli ppp gvirkati u tuđi šlajpek više nego leba da jede. :wub:

nisu oni plaćeni basloslovno nego tačno koliko treba. nema para od arapskih prinčeva, ni od ruskog lopovčine, nema pranja para, nema dotacija iz budžeta od tome mone, ne otimaju inkubatore od malih švrćana, plaćeni su tačno koliko novca sami naprave.

a motku su usrali ovi što doniraju tampari milione za kampanju jer nisu u stanju da organizuju sezonu i ligu, a to im je jedini posao. igrači su svoj deo posla odradili i to u jebenom mjehuru i stekli su valjda pravo na malo predaha.

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Hihihi sreća pa nisu plaćeni basnoslovno za to zabavljanje koje im je btw posao. Nije da su robovi koji se bore sa hijenama 

Nisu robovi, hvala bogu. Zato imaju ista prava kao i svi ostali, tipa pravo da se organizuju i traze bolje uslove rada.

Link to comment
3 hours ago, Fins fleet said:

Nisu robovi, hvala bogu. Zato imaju ista prava kao i svi ostali, tipa pravo da se organizuju i traze bolje uslove rada.

 

Pravo da se organizuju imaju što nije u koliziji sa tim da su entitled bitches koje su najbolje plaćene za svoj posao na svetu i imaju najbolje moguće ugovore na svetu

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...